Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Daca in returul trecut Contra a lucrat excelent cu rezultate foarte bune,in vara a facut dezastru,lasand in urma lui totul parjolit.
Sa fii sanatos Miriuta,ai venit la echipa de suflet,ai lucrat bine,sa fii mindru ca ai antrenat Dinamo. P.S. Calificarea in primele 6 a fost pierduta de Contra -pe scurt :a asteptat sa transfere niste "gloabe"in loc sa tina pe Nistor,sa transfere niste mijlocasi de creatie cum sunt Eric si Munteanu(Poli),de fapt Eric s-a si rugat sa fie primit la Dinamo;in schimb au venit "vedetele'Bokila ,Albin etc. cu care a pierdut lamentabil in tur meciuri simple,de fapt acolo s-a pierdut calificarea in play off. Sa speram ca nu se vor mai face asemenea experimente gresite pe viitor,succes echipei in cupa .
D ezastru I nsolventa N eputinta A matorism *** ***..bine a zis-o un stelis!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt suporter al lui Dinamo de la varsta de 7 ani.Ma bucur ca in 2007,dupa meciul cu LAZIO de pe fostul 23 august(Lia Manoliu) m-am jurat de fata cu toti prietenii ca nu mai merg la nici un meci al echipei.Meciuri vandute si jucatori vanduti doar pentru a se imbogati niste terminati pe viata ca BORCEA(butelie),BADEA(utcist),NETOIU(securist),fratii BECALI(mafiotii de pe tren),NEGOITA(paravan pt NASTASE si GHEARA) ETC... SUNT CURIOS DACA O SA RAMANA POSTAT SAU O SA FIE CENZURAT DE TONOMATELE GSP. PRIETENII STIU DE CE ;)
Au facut 3 meciuri bunicele din 4. Au cazut psihic, probabil, la ultimul meci. E greu sa te mai poti motiva dupa ce s-a intamplat cu Steaua, poate trebuia chemat un psiholog la echipa.
Sigur că are scuza managementului defectuos al lui Negoiță( asta ca să fiu blând), dar... Nu-mi ies din minte siguranța și veselia pe care le afișa cu orice ocazie, deși i se vindeau jucătorii, deși lucrurile mergeau prost, asigurându-ne insistent că se va descurca și că Dinamo își va îndeplini obiectivul. Un om ori lipsit de liciditate, ori ipocrit din cale-afară! A avut timp destul pentru a-și pune în aplicare ideile, dar a demonstrat că acestea au fost puține și nefolositoare. A fost și este doar un suporter de-al nostru. Cu antrenoratul, mai slăbuț... Multă sănătate îi doresc!
Ce sa zica si el? Ca nu mai poate bate pe nimeni? Trebuia sa dea moral echipei, nu putea spune ca singurul titular din aparare era Nedelcearu, chiar daca era adevarat...
Aia a gresit, ca el mereu dadea dreptate conducerii. Dar trebuia prima data sa-si asigure inlocuitorul, nu sa dea orice jucator la orice echipa. Trebuia sa se opuna, dar a luat tot asupra lui. Edi Iordanescu mereu critica daca i se vinde un jucator de baza si ameninta ca pleaca, Sumudica era la fel. Trebuia sa traga semnale de alarma, nu sa accepte tot ce se intampla. Sa nu uitam ca i-au plecat 3 capitani. Cum ar arata Steaua fara Pintilii, Tanase si Budescu? Torje si Palic veniti prea tarziu, nu ar trebui luati in calcul la veniri pt primele 4 meciuri ale anului. Si Bratu a spus ca Palici mai are nevoie de inca 2 saptamani de acum incolo!
Daca ar fi castigat cu Steaua, il faceati cel mai mare antrenor... Nistor nu mai putea, Nemec a jucat accidentat pana la final. Pe Monroy nu l-a mai introdus, dupa ce toti l-au criticat, acum toti il cer inapoi. Sa nu uitam ca era 2-0 in min 84, cand a facut ultima schimbare, un rezultat care parea linistitor... Dar cum poti la ultima faza sa te dai la o parte? Cu Nedelcearu probabil ca era mai sigura echipa, nu trebuia lasat sa plece singurul fundas titular de drept.
So zis ca ai solution nu e pierdere
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.