Alte știri din fotbal
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult!
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
Știri din fotbal internațional
Newcastle forțează transferul fotbalistului de la Barcelona » Cum decurg negocierile
0
Directorul GSP a vorbit cu Mircea Lucescu, imediat după FCSB - Fenerbahce: „Era și el surprins”
0
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias!” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Adrian Mititelu a instigat si instiga la violenta, dar nicio institutie a statului nu s-a sesizat! Militia statului doarme
Da bagi in ele ... fara numar, fara numar. CSU a intrat direct in Liga a 2-a nu in prima. FCSB nu are nicio vina ca a prins-o decizia proceselor in prima liga. Ca nu mai e Steaua asta stim. Rotaru a primit decizia intantelor ... nu e vinovat. Daca banii ANRP sunt bagati la U Craiova ...foarte bine, ii meritam, noua oltenilor ni se cuvine totul. :) Ar trebui sa ne mai faca statul un stadion... :)
Noi romanii santem alaturi de dvs. Cea mai ipocrita propozitie debitata de un naiv. I-l ajuti pe om cu logistica,nu cu vorbe aruncate-n vant.Mai bine o bomba nucleara sa rada tot,poate asa scapa Romania de toti 'smecherii'-hotii-plagiatorii,cei cu functii cumparate care si-au distrus tara.
Ba tu esti romanul clasic prost informat , pe linga subiect, si care se excita cind iese unul si debiteaza despre statul mafiot despre bani furati nici numai conteaza moralitatea celui care vorbeste important e sa zica ca a furat ailalti. Eu vb strict de fotbal de care tu sigur nu ai habar esti un habarnist total nici nu sti cum e cu craiova ,cum sa zici ca nu a jucat in liga a doua sau care a fost treaba cu mititelu sau cu fcsb, intii informeaza-te numai lua din zbor ce vrei tu sa auzi, cit despre retrocedari daca se dovedeste la puscarie care e problema, numai ca inainte sa se ajunga la rotaru trebuie sa se treaca pe la becali gigi sau altii mai grei cu sume mai mari, asta nu e o scuza la puscarie cu totii iar mititelu e plin de bube financiare, cu toate ca a trecut averea pe numele copiilor sa plateasca si asta e corect asa?
Ba, văd ca ai 4 prosti, care ți-au dat Like. Dacă este așa cum zici TU, poate ne explici și cum a făcut rost Rotaru de bani publici, încasați ilegal prin intermediul ANRP. Ba, asculta cu atenție, jaful, furtul de la ANRP, reprezintă cea mai escrocherie și delapidare a Bugetului de stat, adică a cetățeanului de rând. Beneficiarii acestei escrocherii, băieții deștepți, pentru aceste furăciuni de zeci de milioane de euro din Bugetul public, intr-o țara normala in care autoritățile își fac treaba, ar fi trebuit sa stea in prezent și încă 100 de ani înainte, La Pușcărie și nu prin tribune huzurind și râzând de prosti care cumpara bilete. Numai intr-o țara bananiera, mai vezi echipe nou Înființate, CSU Craiova, FCSB, jucând direct in Liga 1, fără sa dispute nici măcar un singur meci in Liga 2. Ba, voi chiar atât de prosti ne credeți? Sau aveți impresia ca dacă ați făcut milioane de euro prin furăciuni cu statul, va este mai ușor sa ne manipulați ?
Felicitări, d-le Mititelu! Ești un om corect și un exemplu pentru toți cetățenii acestei tari, nu doar pentru cei din Craiova! Va rog sa fiți puternic, noi romanii suntem alături de Dvs!
!o-eguS
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DIAVOLO SAU A CASEI????????? PTIU!!!!!!!!!!!!!!!! NESIMTITILOR!
Ce ***... ia intrebaba-ti pe acest asa zis patron-cum e cu baniii vinzarii actiunilor catre suporteri, ce s au intimplat cu actiunile vindute???DNA, AUZI????????????????????????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect! FCU va deveni din nou campioana Romaniei, ca in fiecare an din mandatul domnului Mititelu! :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.