Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Bravo Vivi!!!
Meme stie limba romana la fel de bine ca tine.
Dragi suporteri stelisti...haideti sa ne unim si sa incercam sa scapam de mizeria asta ordinara de la echipa ca nu se mai poate sa ne lasam injositi de Mimi Stoarfa.
MM = Marea Mizerie !
Era normal sa apara iar Valeria cu ragaielile lui...asta trebuie sa se bage mereu in seama cand e ceva legat de Steaua.Nu are nici o treaba cu fobalul si totusi e prezent mereu cu sfaturi.Saracu nici macar comentator sportiv nu poate fi ca are voce de femeie.Tr.fa de proasta calitate mars la produs ca esti somer.
Dar de steaua-viitorul ce spui? Sau steaua-u cluj steaua-gloria buzau... „În România am jucat în cel mai bizar meci din cariera mea, înainte să-mi dau seama că Gigi Becali cumpărase echipa adversă. Adversarii noştri nici măcar nu se osteneau să fugă. Ratau toate pasele. Ceva demenţial! Până şi suporterii noştri ne-au huiduit când am câştigat cu 5-0. Acesta este unul dintre lucrurile care m-au făcut să vreau o schimbare de peisaj”, a declarat Habibou în presa belgiană...
După cum te exprimi, ”io zi că chear tu esti meme și chear nu stie de ce se ia lume de tine că tu bun manager la fotbal e, nu” :)))))))))))))))
4 titluri , 3 supercupe , 1 cupa a romaniei ... eu iau si perioada de dinainte sa devina patron in acte , pt ca atunci era principalul finantator sau cum se mai autointitula el "finantator=fraier" :)))) ,plus cele 10 calificari in grupele unor competitii continentale...si multe alte rezultate notabile ! salutare !
pana acum erai decent...dar acum o dai in frustrarea care caracterizeaza orice anti-stelist. stii ca singurl meci declarat blat este dinamo-ceahlaul? nu mai vb tu blaturi domnule sampanie. sa inteleg ca orice i se pare suspect lui neculaie e blat nu? :))) esti tare rau copile
io zic ca de-geaba va loati de meme ca el chear a facut treaba pa unde a fost si la otelu si urzicenii si steaua asa ca numai comenta-ti aurea ca e chear bun pe ceia ce face
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.