Comentarii (125)
gerulacluj
gerulacluj  •  16 Noiembrie 2012, 22:00
Postat de dnbstep pe 16 Noiembrie 2012, 21:54

Vorbeste frumos bai analfabetule nascut in cort de carton!!! cred ca nu ai nici 4 clase daca esti in stare sa formulezi in halul asta, deci prin urmare existenta ta pe acest forum/terra este un argument invalid, ca sa intelegi tu nu contezi mai deloc esti un viitor tomberonist sau actual hmm

la tine in poza e "tinutul" secoiesc?

conasu_boeru
conasu_boeru  •  16 Noiembrie 2012, 21:59

Nu-i nimic , daca sunt 800 inseamna 3800 , daca sunt 2000 vor "fi" 5000 si la 4000 (ca la meciul cu Bistrita comform crainicului) vot "fi".....7164,5 ! Pe National Arena, "decalajul", este de 6-7000 ! ....ne-am obisnuit !

lukasoil17
lukasoil17  •  16 Noiembrie 2012, 21:57
Postat de dnbstep pe 16 Noiembrie 2012, 21:54

Vorbeste frumos bai analfabetule nascut in cort de carton!!! cred ca nu ai nici 4 clase daca esti in stare sa formulezi in halul asta, deci prin urmare existenta ta pe acest forum/terra este un argument invalid, ca sa intelegi tu nu contezi mai deloc esti un viitor tomberonist sau actual hmm

spune-i ANAL-fabeto'

lonley
lonley  •  16 Noiembrie 2012, 21:56
Postat de sprinjeanul pe 16 Noiembrie 2012, 21:52

daca nu vin la meci,bate-i ,n-ar fi pentru prima oara!

baiatul cu fierul vechi, de ce nu croncani tu in focarul de infectii julestean?

mrx_dragos
mrx_dragos  •  16 Noiembrie 2012, 21:56
Postat de mrx_dragos pe 16 Noiembrie 2012, 21:55

daca tot furati postarile de pe facebook-ul lui ...macar copiatile cum trebuie...nu bagati cuvinte de la voi, gesepisti ahtiati dupa cancan :) "MM Stoica O victorie cu Severinul ne duce la 16 puncte de campioana Romaniei si la 16 ( sau 18, sau 19 ;) )de concitadinele noastre nervoase. Haideti la meci duminica in Ghencea, incepe la 8.30...nu e normal sa avem 32.000 bilete date deja cu Stuttgart si 800 cu Severin. Baietii astia chiar merita sa fiti langa ei MEREU! UNITI SPRE 24!"

nu spune nicaieri ca se asteapta la altceva de la suporteri...cum voi ati pus frumos in titlu cu ghilimele ....rusinica ! :)

mrx_dragos
mrx_dragos  •  16 Noiembrie 2012, 21:55

daca tot furati postarile de pe facebook-ul lui ...macar copiatile cum trebuie...nu bagati cuvinte de la voi, gesepisti ahtiati dupa cancan :) "MM Stoica O victorie cu Severinul ne duce la 16 puncte de campioana Romaniei si la 16 ( sau 18, sau 19 ;) )de concitadinele noastre nervoase. Haideti la meci duminica in Ghencea, incepe la 8.30...nu e normal sa avem 32.000 bilete date deja cu Stuttgart si 800 cu Severin. Baietii astia chiar merita sa fiti langa ei MEREU! UNITI SPRE 24!"

dnbstep
dnbstep  •  16 Noiembrie 2012, 21:54
Postat de alb-rapid-visiniu pe 16 Noiembrie 2012, 21:47

multa muie steaua si fanilor de carton care eii vin pt national arena nu pt steaua..felicitari da-ti dovada de adevarti suporteri

Vorbeste frumos bai analfabetule nascut in cort de carton!!! cred ca nu ai nici 4 clase daca esti in stare sa formulezi in halul asta, deci prin urmare existenta ta pe acest forum/terra este un argument invalid, ca sa intelegi tu nu contezi mai deloc esti un viitor tomberonist sau actual hmm

sprinjeanul
sprinjeanul  •  16 Noiembrie 2012, 21:52

daca nu vin la meci,bate-i ,n-ar fi pentru prima oara!

Imperator
Imperator  •  16 Noiembrie 2012, 21:47

Cît e biletul ? Vreau să donez 3 bilete, plus mîncare și transport unor prieteni.... Cezar, Soprer, și lui rapidist_sutalasute ! :)

alb-rapid-visiniu
alb-rapid-visiniu  •  16 Noiembrie 2012, 21:47

multa muie steaua si fanilor de carton care eii vin pt national arena nu pt steaua..felicitari da-ti dovada de adevarti suporteri

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Comentează