Comentarii (125)
andystar
andystar  •  16 Noiembrie 2012, 22:42

o sa fie 10 mii !

costinnn27
costinnn27  •  16 Noiembrie 2012, 22:41

Mai treci pe la scoala amice! Pe urma vorbeste de fotbal! :)

costinnn27
costinnn27  •  16 Noiembrie 2012, 22:40
Postat de tipsy pe 16 Noiembrie 2012, 22:38

cam asta e steaua cand nu joaca un meci important pe national arena. se vand 100-200 de bilete, dup-aia iese stoica in presa, se face campanie, vin pana la urma 3-4000 la meci, presa zice ca au fost 7-8000, la dinamo vin 10000 si presa zice ca au fost 5000 si asa se face marele numar de suporteri al stelei si apar mistourile la adresa lui dinamo. e adevarat ca la meciurile importante steaua ar strange si fara campanie 20-30.000 de oameni dar asta face si dinamo (remember lazio, manchester). dar asta e meritul stelei - spre deosebire de celelalte echipe joaca meciuri importante, trebuie sa recunoastem. noi jucam o data la 5 ani, o data la 5 ani avem stadionul plin.

Bine ca are cine sa iasa si bine ca are cine sa vina..nu ca voi care stati cu degetu`n dos!

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2012, 22:39

Mimi , nu fi suparat/a, dupa 4 ani petrecuti la Rahova sau Jilava , o sa-ti faci "amici" multi si o sa vina pe Ghencea !!! :)))))))

tipsy
tipsy  •  16 Noiembrie 2012, 22:38

cam asta e steaua cand nu joaca un meci important pe national arena. se vand 100-200 de bilete, dup-aia iese stoica in presa, se face campanie, vin pana la urma 3-4000 la meci, presa zice ca au fost 7-8000, la dinamo vin 10000 si presa zice ca au fost 5000 si asa se face marele numar de suporteri al stelei si apar mistourile la adresa lui dinamo. e adevarat ca la meciurile importante steaua ar strange si fara campanie 20-30.000 de oameni dar asta face si dinamo (remember lazio, manchester). dar asta e meritul stelei - spre deosebire de celelalte echipe joaca meciuri importante, trebuie sa recunoastem. noi jucam o data la 5 ani, o data la 5 ani avem stadionul plin.

djamorphis
djamorphis  •  16 Noiembrie 2012, 22:37

Este Duminica tarziu, lumea trebuie sa mearga ziua urmatoare la munca??!! Cine puii mei programeaza aceste ore de meci?

lonley
lonley  •  16 Noiembrie 2012, 22:35

Corect! Imi cer scuze...ok?

danibozovici1
danibozovici1  •  16 Noiembrie 2012, 22:30

la meciul cu severinul se intorc soldatii in tribuna!!::))

conasu_boeru
conasu_boeru  •  16 Noiembrie 2012, 22:29

Ai uitat repede ca acum un an, erati 2-3000 si aia fugariti de oamenii lui Jiji ?!

dnbstep
dnbstep  •  16 Noiembrie 2012, 22:29
Postat de fremenash pe 16 Noiembrie 2012, 22:09

meci de meci de meci de meci mm stoica cerseste suporterilor sa vina. stim toti de ce ... deoarece stelemistii nau initiativa / creier si primesc ordine... ca sclavii... va simtiti cei care tineti cu stelemeaua nu e problema.. va stiti voi, aia care simt cum explodeaza kktu in ei cand citesc asta :)

tu "nai nici 5 clas-e da-c-a ma inte-l-egi" ok? hahahahha oricum stelisti sunt mai multi cu ultimul loc decat sunteti voi la derby deci din nou...argumentul tau este invalid la fel ca si tine...invalid intelectual hahaha noaptea mintii pentru multi dintre voi din pacate....

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 13
Comentează