Comentarii (125)
behaitoarea_woody_reloaded
behaitoarea_woody_reloaded  •  16 Noiembrie 2012, 23:36

El e doar o stelemizda gay. Mai e si clona. Nu are curaj sa scrie de pe contul lui ca-i bagam pooole in gura valahului si si-a facut cont homo.

danibozovici1
danibozovici1  •  16 Noiembrie 2012, 23:35
Postat de terminatorul2 pe 16 Noiembrie 2012, 23:33

FORTA MM !!!!!

ai aparut boschet??

the_rite
the_rite  •  16 Noiembrie 2012, 23:33

steaua CLUB MAFIOT!! steaua CANCERUL FOTBALULUI ROMANESC!!

terminatorul2
terminatorul2  •  16 Noiembrie 2012, 23:33

FORTA MM !!!!!

vladutz13
vladutz13  •  16 Noiembrie 2012, 23:22

In loc sa critici ce-ar fi sa te lupti cu televiziunile sa puna meciurile dupa-masa??? Meciul e la 21:30!!! DUMINICA!!! Si afara sunt 0 grade la ora aia!!

kamikaze96
kamikaze96  •  16 Noiembrie 2012, 23:20
Postat de dnbstep pe 16 Noiembrie 2012, 23:16

sunt din Bucuresti cioara....ce am cu ungurii? pai tu esti atat de prost incat nu poti sa intelegi ...du-te in vacanta in Covasna-Harghita-Mures-Cluj si poate o sa vezi...asta daca ai si tu bani sa iesi din garsoniera plina de mucegai si igrasie unde iti traiesti mizerabila existenta!! cum ce am cu ungurii? cum sa ceara limba obligatorie maghiara in scoli generale in ROMANIA? Cum sa mergi la magazin si sa nu iti dea un suc gen domne...nu inteleg romana? Sper sa moara in chinuiri de la copii femei si batrani toti ungurii de pe teritoriul tarii asteia, cu aia de peste granita nu am treaba!

Eu traiesc in Mures, nu o sa imi bat capul cu jigniriile tale, dar te intreb doar atat : tot ce ai enumerat tu acolo, le-ai trait sau doar le-ai auzit ? Fii cinstit!

antreprenor
antreprenor  •  16 Noiembrie 2012, 23:19
Postat de yahoo922 pe 16 Noiembrie 2012, 23:18

Acum nu prea mai face blaturi ca are o gramada de sateliti prin Liga 1.Prost ciobanul,dar ii merge mintea la d'astea.

are si arbitrii la mana stai linistit,ai vazut vre-o greseala impotriva stelei anul asta? ciudat nu?

yahoo922
yahoo922  •  16 Noiembrie 2012, 23:18

Acum nu prea mai face blaturi ca are o gramada de sateliti prin Liga 1.Prost ciobanul,dar ii merge mintea la d'astea.

danibozovici1
danibozovici1  •  16 Noiembrie 2012, 23:17

te-am cam julit ah??

kamikaze96
kamikaze96  •  16 Noiembrie 2012, 23:17

De la un articol scris pentru al pupa in dos pe Mimi, ati ajuns la Cluj ? In loc sa le pupati mana CFRului ca ne-a facut anul asta fotbalul cunoscut, voi tineti cu tigani clujului, vai mama lor ? U Cluj numai merita respect din cauza galerie, daca atat ii duce capul, sa se infratesca cu dINAMO, si sa vina 6000 numai ca sa injure galeria noastra, ce va dominat clar, inseamna ca e mult sub CFR, RUSINE !

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 13
Comentează