Alte știri din fotbal
U Cluj a anunțat astăzi despărțirea de Alessandro Murgia
0
Așteptat la FCSB, Denis Drăguș este sfătuit de Adrian Ilie: „Să țină cont și de chestia asta”
0
„Gata, e INUMAN!” » Ioan Andone cere 3 măsuri URGENTE în România: „Vă spun de la Mircea Lucescu”
0
Interzis la antrenamente și în vestiar! Regulile clare pe care Cosmin Matei trebuie să le respecte din acest moment
0
Știri din fotbal internațional
După Maroc, alte două federații importante și-au exprimat sprijinul pentru președintele Gianni Infantino
1
Oficial! Celta i-a adus concurență lui Ionuț Radu de la Manchester United
0
Vinicius Junior, după ce a semnat noul contract: „Opt ani la Real Madrid sunt prea puțini”
0
Unde și-ar putea continua cariera Romelu Lukaku
0
Lifestyle
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
0
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
22
Noul tren PESA a ajuns la Brașov cu o întârziere de o oră și fără aer ...
Libertatea
Maia Sandu, după vizita unei delegației talibane la Chișinău: „Este rușinos ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Mall-ul de plante din București are cinci niveluri cu peste 1.200 de ...
Libertatea
Un derbedeu mai putin in fotbal !
Nu-i mai arde acum de arogante pe feisbuc ? ..... nu se putea trage un vant in tara asta fara sa faca mm o aroganta ... vai de el
Un derbedeu nenorocit, ocnaş de rînd şi papițoi pe deasupra, simbol al fecesebeului şi idol al jesepeului.
bine, ma... campioana romaniei are totusi o sansa sa se duca in grupe in seara asta si voi o tineti cu asta. o sa aveti timp sa comentati si asta.
Asta nu este bine ca a plecat...acum o sa l vedem la digi non stop ..precum randoom pe gsp
De-abia aștept să-l văd în palton de scânduri ...
Puscariasii au voie sa fie antrenori ?
Un mare pas inainte pentru detoxifierea fotbalului romanesc.
Cea mai buna veste posibila....era otrava ...era personajul cu influenta negativa in club...oh cat ma bucur.
Asta e presa sportiva obiectivă, sau can can? MM e cel mai bun manager din fotbalul românesc. Când a plecat data trecuta de la Steaua, echipa s-a zbătut în mediocritate, iar el a mers la Urziceni și a luat campionatul. În anul în care s-au întors, Steaua a luat cupa și după aceea a fost mereu in top. Echipa nu câștigă titlul in ultimii ani pentru că e nevoita sa lupte și cu arbitrii și cu presa, pe lângă adversarii care își dau viață pe teren cu FCSB și baga rezervele cu campioana desemnată.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.