Alte știri din fotbal
Dinamo, mai rău decât anticipa Andrei Nicolescu! Finanțele pe 2025: cheltuielile au explodat
0
Vești de ultimă oră de la Săftica în privința atacanților cu probleme ai „câinilor”
0
Jucătorul din Liga 2 convocat la națională l-a învins pe marele Prosinecki
0
Reacție copleșitoare înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Bosniei a "închis gura" criticilor cu două fotografii și șase cuvinte!
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
0
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Fanii Spaniei și-au lăsat mască propriii jucători cu scandările din timpul amicalului cu Egipt! „Și noi, ca jucători, am fost șocați”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Să vedem cum s-or descurca cu FCSB scris pe piept. Probabil o să le cânte Becali din cele bune.
Doamne....cate o sa-si mai auda baiatul asta la primele greseli, sau cand Fcsb-ul va pierde vreun meci important !!
larie e epava, scuze, nea jijel matale te pricepi la ovine, acolo e domeniul tau, la fotbal esti paralel! larie ca si balasa sunt doi fundasi decenti pentru liga 1 si atatk, nu sunt nici macar cei mai buni fundasi din tara, pentru europa iti trebuiesc doi care sa fie cu mult peste ei!
ioane ai dormit cam putin :)))))) la ora 4 dim erai pe gsp .....vorbeai de pamant de flori :))))))))))))))))))))))
cum ba sa mergi la sala noaptea :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) .....UNDE AI VAZUT SALA DE FITNESS DESCHISA NOAPTEA = )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ....world class *** este deschisa si noaptea ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Balkanisti
Btw, mai exista sali de calculatoare in Bucuresti? Baaa, inapoiati mai sunteti:)))
Scuza-ma bogdanel, te rog sa nu ma bati si sa ma ingropi in padure. Apropo: merge Dacia, merge?
La ce sala mergi ma Aschie ?? LA sala de calculatoare si mergi seara cand e vrun calculator liber, ca altfel, ziua n-ai avea cum sa scri pe GSP sub denumirea de Rand00m sau Bigdeal.
Ce random vrei ma ***? Prichindel, zi-mi ce inaltime ai tu, sa zic ca am mai putin ca tine, sa te linistesti. Si la sala nu merg ziua, ci noaptea, cand e foarte putina lume;)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.