Alte știri din fotbal
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
2
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
A pus mâna pe telefon imediat! Decizia luată de președintele Erdogan, după barajul Turcia - România
1
Moment curios: Victor Ponta s-a dus la Turcia - România îmbrăcat cu tricourile AMBELOR naționale, unul peste altul! „Cok cok cok zor”
10
Știri din fotbal internațional
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Irlandezii îl învinovățesc pe selecționer după înfrângerea cu Cehia: „Acesta nu este ghinion”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Ești foarte deștept, de acum ai doua case încă puțin si-l ajungi pe Johannis !!!
Poluezi atmosfera! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
uite ca am avut dreptate bai ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te-a bagat cineva in seama?
Băluță nu a greșit absolut deloc ! L-am lovit intenționat cu genunchiul pe Șut ! Aia este o lovitură șmecherească pe care o folosea frecvent fostul fundaș Mihai Mocanu !
Bai MM, tu nu vezi ca esti penibil? In absolut nici o competitie din lumea asta aceasta faza nu se sanctioneaza cu lovitura libera, indiferent de sport! Restul sunt povesti de adormit copii! Mi se pare stupid, o ipocrizie dusa la maxim, o prostie din partea tuturor specialistilor in fotbal sa se discute despre aceasta faza altfel decat despre o simulare. Cine vede altceva la acest asa-zis contact habar nu are de sport in general, este total paralel cu fotbalul in special sau este doar un chibit de cartier care nu a fost niciodata pe o arena sportiva sau macar pe un maidan, insa stie el foarte bine cum e cu fotbalul asta!
De ce nu citesti tu Impact?
Ce zice ”expertul” de MM: ”Dar este contact, deci nu e simulare. ” Nu a spus nimeni ca nu a fost contact, dar la contactul respectiv(care a fost de fapt doar o atingere intre cei 2) nici la baschet nu se fluiera fault, daramite la fotbal!!! Dar ce sa-i faci daca Coltescu reinventeaza regulile faultului si al penalty-ului?!
Poate Becali să intre in biserica și să jure că el crede cu tărie că 100% e penalty? Ii poate zice asta lui Hagi ochi in ochi? Că mm e doar un paharnic, nu are el treabă cu demnitatea. Bine, nici bacali nu are treabă cu ea, însă el este *** la echipa aia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nimanui, cu exceptia lui Udrea, Craitoiu, Tepelin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.