Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Ești foarte deștept, de acum ai doua case încă puțin si-l ajungi pe Johannis !!!
Poluezi atmosfera! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
uite ca am avut dreptate bai ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te-a bagat cineva in seama?
Băluță nu a greșit absolut deloc ! L-am lovit intenționat cu genunchiul pe Șut ! Aia este o lovitură șmecherească pe care o folosea frecvent fostul fundaș Mihai Mocanu !
Bai MM, tu nu vezi ca esti penibil? In absolut nici o competitie din lumea asta aceasta faza nu se sanctioneaza cu lovitura libera, indiferent de sport! Restul sunt povesti de adormit copii! Mi se pare stupid, o ipocrizie dusa la maxim, o prostie din partea tuturor specialistilor in fotbal sa se discute despre aceasta faza altfel decat despre o simulare. Cine vede altceva la acest asa-zis contact habar nu are de sport in general, este total paralel cu fotbalul in special sau este doar un chibit de cartier care nu a fost niciodata pe o arena sportiva sau macar pe un maidan, insa stie el foarte bine cum e cu fotbalul asta!
De ce nu citesti tu Impact?
Ce zice ”expertul” de MM: ”Dar este contact, deci nu e simulare. ” Nu a spus nimeni ca nu a fost contact, dar la contactul respectiv(care a fost de fapt doar o atingere intre cei 2) nici la baschet nu se fluiera fault, daramite la fotbal!!! Dar ce sa-i faci daca Coltescu reinventeaza regulile faultului si al penalty-ului?!
Poate Becali să intre in biserica și să jure că el crede cu tărie că 100% e penalty? Ii poate zice asta lui Hagi ochi in ochi? Că mm e doar un paharnic, nu are el treabă cu demnitatea. Bine, nici bacali nu are treabă cu ea, însă el este *** la echipa aia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nimanui, cu exceptia lui Udrea, Craitoiu, Tepelin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.