Alte știri din fotbal
„Atunci pleacă Charalambous!” » Vede o ruptură în vestiarul FCSB
0
Zeljko Kopic a făcut anunțul în conferință: „E foarte important!” » Vestea primită de antrenorul lui Dinamo
0
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
2
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Știri din fotbal internațional
Aveau 2% șansă de calificare în Liga Campionilor și O LUNĂ de pauză » Ce a urmat e DE POVESTE!
0
Îl mai recunoașteți? „Bașkanul” Stelei care a îngenuncheat-o pe Fenerbahce: „Eu zic 2-1 astăzi”
1
Antrenorul lui PSV explică de ce l-a schimbat pe Dennis Man la pauza meciului cu Bayern: „O aveam în minte”
1
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
0
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Tartane, mai ai ma frati pe acasa, bolsevic stupid??
Tu esti fixat sa-i jignesti pe toti cei care nu sunt in concordanta cu gandirea ta . Ai mai mereu comentarii deplasate si ai in mod vadit posesia unor ochelari . De cal . Cine nu-i cu tine este impotriva ta !! . Esti genul de suporter de nesuportat. Obtuz si mandru nevoie mare . Dar este dreptul tau sa-ti arati ''fatada'' ... asa poate vedea tot omul diferentierea dintre normal si anormal .
Gherla ar fi o gazda buna.
E sâmbătă. Asta înseamnă că jurnaliștii sunt cu familia în timp ce, de serviciu în redacție, au rămas (doar) colaboratorii ! După stil, pare a fi Iosif.
Are dreptate ma, jignesti pe toata lumea nesimtitule, esti mm cumva?
Alt prost. Pai daca n-ar fi Steaua/FCSB sa plateasca 30.000 pe meci s-ar duce de rapa, fraiere, stadionul. Crezi ca banii cresc in pom?
Vai de soarta ta, prostalaule!!!! 8.000 e in creierul tau, ala mic si atrofiat. 30.000 plateste Steaua/FCSB pt. un meci jucat pe Atrena Nationala, specie de frustrat!
Sa-si faca stadion si or sa joace doar ei acolo. National arena e stadion public , e normal sa gazduiasca saptamanal evenimente. Ce tupeu de nesimtit pe asta!
Cap de pluta, nu conteaza ca a fost sau nu puscarias, conteaza ca are dreptate, specie de prostalau frustrat.
Bai , MM , Arena Nationala a fost construita PENTRU TOTI CITATENII DIN ROMANIA , iar puscariile DOAR PENTRU PENALI .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.