Alte știri din fotbal
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Imagini și informații de la „Arc”
0
Csikszereda – FC Botoșani » Ocazie mare pentru oaspeți
0
Filipe Coelho, înaintea duelului cu U Cluj: „Trebuie să jucăm cu mintea”
0
Imagini spectaculoase la un meci din Liga 3 » Jucătorii au intrat pe teren alături de copii îmbrăcați în port popular
0
Știri din fotbal internațional
Motivul incredibil pentru care tânărul de perspectivă ratează CM 2026: „M-a sunat tatăl lui! E lipsă de respect”
0
Fosta campioană evită, pentru moment, retrogradarea din Bundesliga! Cele două formații picate
0
Legenda lui Manchester United cere transferul lui Cole Palmer: „Nu poți depinde doar de Bruno Fernandes!”
0
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
10
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Pleaca ma trandafire cu prostia aia de articol, nu ti-e rusine?
!
Meme ar inventa acum orice poate poate face zâzanie la CFR sau sa provoace ura celorlalte combatante față de CFR
pai asta e o veste buna ptr adversarele cfr-ului.
cinel mai baga in seama ce spune memeul cel mai urat personaj din fotbalul romanesc?gigeii poate
E nasol sa nu poti sa cîstigi cu satelitul...nasol rău de tot :):). Cfr se dă la oparte din calea fcsbului, iar ei....Batman Batman. Cfr-Craiova o sa fie circ total : Craiova nu o vrea sa joace la victorie iar Cfr vrea sa piardă partida.... fară suturi pe poartă !:):)
Nu cred ca are loc la CFR. E bun pentru Clinceni dar... Oricum ar fi, respectele mele Raul! Sa nu crezi ca am uitat ce ai făcut pentru Steaua. Nici eu si nici multi dintre noi. Ce spune MM e doar ce i se sufla in casca.
FC FCSB - stadion la Giurgiu :))
Taticu' nu mai abera. Valceanu a fost rezerva si inainte sa joace Clinceniul cu Steaua. Cauta nitel prin arhiva, hai ca nu-i greu, si ai sa vezi ca nici la meciul cu Craiolguta n-a fost titular. Motivul? Ii expira contractul si nu mai vrea sa semneze, iar Poenaru i-a transmis ca doreste sa-i foloseasca si pe ceilalti potrari sa stie ce va face din vara incolo. Daca se poate baza si pe ei. Nu mai minti!
MM e falsitatea întruchipata. Pe ăsta nu poți să îl crezi nici când spune "bună ziua!" Îți spune asta, dar în 5 minute de jignește sau te minte și îți strică ziua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.