Alte știri din fotbal
Se întâmplă în România! Conducător la o echipă, antrenor-jucător la alta » Cele două echipe se confruntă azi!
0
Gică Hagi, Cristiano și Neymar suflă astăzi în lumânări: „Cel mai mare fotbalist al României” » TOP 10 jucători născuți pe 5 februarie
0
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
1
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Vlad, „ca și transferat”, dar Grecii anunță: „Nu vor continua cu achiziționarea lui”
0
Pep Guardiola se ia de Ligă din cauza lui Guehi: „Trebuie schimbat regulamentul”
0
Notele lui Cristi Chivu, după Inter - Torino » Ce scrie presa din Italia
0
Cristian Romero, din nou în atenția lui Atletico! Ce înseamnă pentru Radu Drăgușin
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a încercat să evadeze ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Voi sunteti ziar sanatos? Va luati la contre cu un fost puscarias care in fotbal cea mai mare realizare a fost sa i dea un pumn unui suporter ai propriei echipe, cat de jos puteti merge ?
sa intelegem ca de acum se da penalty si eliminare in functie de ce declara jucatorii dupa meci???mai terminati cu prostiile e penalty si cartonas galben dupa regulament,cartonasul rosu se refera la cu totul altceva si e stipulat expres in regulament
..:)...Corect! S-a dat de atatea ori reluarea, incat chiar trebuie sa fii paralel cu sportul asta sa nu vezi esenta: Tanase impinge cu spitul balonul dupa care INAINTE de a fi atins de Burca( fiindca fundasul chiar l-a atins pe atacant...) lasa AMBELE picioare in spate, cu toate ca ''stangul'' lui Tanase nu avea nimic in comun cu agresiunea lui Burca. Tanase a cautat sa impresioneze, si a reusit! Daca exista VAR, lua fara discutie galben...
Există un mic contact la nivelul genunchilor după care Tănase cade ca și cum i-ar fi fost legate șireturile de la papuci. Își lasă ambele picioare în spate ca un pinguin electrocutat. În alte campionate probabil lua galben pentru simulare.
Suferiti de mania persecutiei. Ati pierdut ieri 2 puncte din cauza voastra ca ati facut acel fault care a dus apoi la faza golului. Si din cauza portarului, nu tine scuza cu lipsa gazonului, mingea nu si-a schimbat prea mult traiectoria normala. Ati luat 1 punct in ultimele 3 meciuri si bociti ca niste babe ca arbitrii v-au impiedicat sa le luati si pe celelalte 8.
in concluzie respect burca si bravo cfr.
este,atunci se refera la violenta faultului si se da rosu chiar daca era si la jumatatea terenului
..:)..Apropo de titlu : acest articol nu-i ''dau peste nas'' lui nimenistoica, pur si simplu il desfiinteaza...:)...
Umflatule, regulamentele de fotbal nu sunt pentru a fi interpretate de un neica nimeni ci de către cei direct implicați și cei cu școala de arbitraj la zi. Pușcăriașul mmee nici măcar n-ar mai trebui luat în seamă.
Nea Popa, în poză semeni cu Arșinel!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.