Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FCSB, derby în Gruia. În plină criză, Șumudică își înfruntă rivala care vrea locul 1. Echipe probabile
0
Sepsi - Farul, meciul care deschide ziua în Superligă. Echipele probabile
0
Universitatea Craiova vs Voluntari, în runda #6 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Alte două meciuri se joacă azi în Liga 2 » Toate rezultatele rundei
34
Știri din fotbal internațional
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Ararat-Armenia - Universitatea Craiova nu se vede la TV! Decizia de ultim moment
0
Chin pentru Bayern la Dortmund, Kimmich critică: „N-am arătat bine”
0
Cum s-a încheiat duelul din Turcia dintre Andrei Borza și Matei Ilie
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
6
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
6
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Asta inseamna ca pentru bani si rating patronii posturilor Tv si ai ziarelor de sport sunt in stare sa-i si pupe-n cor pe Becali,mm,Dragomir. si pe toti cei care-i ameninta ca nu le mai dau acreditari sau le lezeaza interesele.Asta denota ca presa NU este niciop putere in stat,ci o sluga a celor cu bani.Pacat.
Da cine-i Stucan? Prostalaul ala de ziarist care saptamana trecuta il intreaba de Dinamo pe Rafa Benitez?
Datorita articolelor scrise la comanda,care nu intereseaza niciun cititor,media traieste din banii primiti de la personaje precum JJ &co. Practic au intrat intr-un cerc vicios,si intr-o mafie,din care nu mai au scapare. Sunt ca drogurile astia,odata ce ai contact cu ei,acestia iti cer tot mai mult,si tot mai mult,iar daca nu le faci placerea,te executa.
gigi comanda tot...jalnici astia si televiziune.oricum despre draghici si costi mocanu se stia ca sunt stelisti pana in oase.respect stucan..un om mereu cu coloana vertebrala.
Nu-mi vine sa cred ce slaba e media romaneasca...pai declarati-le razboi, persoanelor ca Becali sau Dragomir si declarati-le persoane non grata in media romaneasca. Putinii bani din Liga 1 vin din drepturi TV, asa ca aveti anumite drepturi, fiind o democratie drepturile presupun responsabilitati, bineinteles ca Steaua nu ar trebui injurata tot timpul de asa zisi moderatori, dar persoane ca Becali nu ar mai trebui bagate in seama pana nu invata sa vorbeasca si cu siguranta ar veni in genunchi de la Palat.Toata media romaneasca ar trebui sa fie de acord pentru a reusi ceva de genul sau maine va poate veni randul oricaruia din voi sa fiti executati. Vreti respect?????????????CASTIGATI-L!!!!!!!!
Bine spus Danielo! Tot respectul...
Buna veste!
Nu becali e de vină. Toată lumea știe cât(nu) il duce capul. De vină sunt iobagii lui din așa zis-a presa sportivă, de fapt niste slugi ce scriu la comandă. Cum a zis unul ceva adevărat, dar rău pentru steaua, cum a fost dat afară. S-o ajută Dumnezeu pe steaua la Chelsea cum au fost ei corecți cu Stucanu !!!
Foarte bine! Ziristii si cronicarii sportvi au uitat meseria! Ei se ocupa de can-canuri si susanele. Ce telefon mobil are Mutu? Cu cine si-o trage Mitea? Cat de mare-i gaura lui Ana Maria Prodan? Ce mai bea Nikolici? Cine are cea mai mare scula din fotbalul romanesc? S.a.m.d... Cica "comentatori sportivi"!?
Cred ca mulți din cei care scriu pe aici si-ar dori numai moderatori lingai, pe modelul ivanovici. Ceea ce s-a întâmplat e o rusine, dar monstrul becali e creatia lor, a ziaristilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.