Alte știri din fotbal
Selecționerul Gică Hagi: „Am un mesaj pentru cei mai bogați oameni din România!”
0
Când debutează Gică Hagi pe banca naționalei României » Programul complet de la prima acțiune oficială
0
Gheorghe Hagi a anunțat criteriile de selecție la naționala României: „Așa alegem jucătorii!”
11
Exemplul dat de Gică Hagi la instalarea ca selecționer al naționalei României: „E ușor să vorbești, e mai greu s-o faci”
0
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa, atac la „fluierașii” spanioli: „Titlul? La ce ni s-a întâmplat cu Girona e mai ușor să luăm Liga Campionilor”
0
Ce nebunie! Fotbalistul Veronei s-a bătut cu un fan după meci, dintr-un motiv aiuritor
0
„Regina twerk-ului” s-a îmbrăcat în alb-albastru și a venit pe stadion să-și susțină soțul
1
Un nou scandal la Real Madrid?! » Patru jucători ar fi refuzat să facă deplasarea la meci
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan va da afară din Guvern toți oamenii PSD, secretari și ...
Libertatea
Misterul originii moților din Munții Apuseni. Urmași ai dacilor, romanilor ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Parerea unui copil frustrat !
Pepeman ala era obiectivul la inceputul campionatului.Echipa e prea tanara pt asta si au revenit la un obiectiv mai putin indraznet in iarna, clasarea in prima jumate.Daca pastreaza toti jucatorii si mai aduc un varf mai oportunist se bat lejer la europa league.
Felicitari maxime lui Dorinel!!!! Poate si la Steaua realiza ceva daca nu ....... Sper sa ajunga sa antreneze undeva prin "nemtia :D" ca merita. Stima Dl Dorinel!!
Obiectivul de anul asta a fost Europa League. Inteleg ca la anul ne propunem Champions League. Eu nu ma supar.
pt. Arthur... amice esti varza calita... cum poti spune de astra ca e o echipa resemnata?? are 4 puncte fata de ultimul loc retrogradant... mereu ati spus de otelul ca se va bate la retrogradare si desi nu am adus decat jucatori pe mai nimic am fost mereu macar la jumatate... hai pa!
@artur este doar parerea ta de frustrat la anul europa revine la Galati ! o a vedeti NU pleaca nimeni !!!
hai baieti ca se poate,la valoarea rapiduluisi a lui dinamo ii depasim lejer.hai baieti pe ei!!!!!!
bravo dorinele
:) astra e resemnata si otelul n-are fata de uefa ;)la anu' o sa luptati la retrogradare,o sa vezi
Cum nu mai putem urca in clasament ? Cu tot respectul pentru antrenorul echipei eu sunt de parere, ca la cum joaca Dinamo si Rapid si luand in considerare si programul , le putem depasi in clasament si implicit sa ne calificam in Europa League. Sper sa nu trateze cu indifirenta sfarsitul de sezon pentru ca o victorie cu Vasluiul ne-ar creste simtitor sansele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.