Alte știri din fotbal
UEFA l-a exclus de urgență din Europa League pe Andrei Chivulete!
0
Farul a făcut al 5-lea transfer » Fotbalist de națională, venit din Rusia
0
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
1
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Știri din fotbal internațional
„Când îi vezi jucând, îți vine să vomiți” » Fostul campion mondial, discurs devastator la adresa Braziliei
0
Continuă delirul în scandalul rasist! » Senatoarea din Paraguay se scuză public și apoi îl amenință pe Kylian Mbappe: „Acum e rândul tău, altfel te dau în judecată!”
0
Cum s-a schimbat topul favoritelor înainte de sferturi » Forța care a căzut de pe podium
0
Cum s-a terminat Borac Banja Luka - Levski Sofia, duelul care o interesează pe Craiova în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
2
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Peste jumătate dintre români nu susțin niciuna dintre propunerile de ...
Libertatea
Mda.... Pana sa va egalam pe voi la campionate furate , e cale lunga...Oaie proasta.
ati furat campionate si ati jucat in CL datorita stelei si rapidului cu punctele care le-au facut si sunt curios ce arbitrii a-ti transferat pentru campionatul urmator
fara arbitri suntem praf!
ce se intampla cu tine cezarel? ai devenit realist si obiectiv, bravo! dar nu mai fi pesimit aveti sanse, depinde si cu cine o sa cadeti.
ai dreptate MENGELE dar de ce nu te intrebi cum de castigati numai in Romania ????
nu avem nicio sanza bre , szuntem varza ...
este inceput de sfarsit pentru antrenorul de old-boys Andone...
Sperante de mai bine ;putine ; dar avem un dresor care trebuie sa intervina ! Vom vedea ce va fi dupa inceperea campionatului !!!
Liga Campionilor ? Veti mai ajunge la pastele oilor dacä nu investiti cu adevärat , gata cu vräjeala si smecheria , si e vorba de toate echipele care vor sä castige titlul si sä intre in C.L !
CFR -ul N-ARE MENTALITATE DE INVINGATOR ! DE ACEEA PALMARESUL INTERNATIONAL ESTE=0(ZERO) . IN CAMPIONANAT ARE DOAR 2-3 MECIURI ADEVARARATE - RESTUL SUNT AMICALE -arbitrate de BALAJ-PETRESCU-HATEGAN , orchestrati de CRACIUNESCU !!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.