Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
sau pe Argaseala presedinte :))))
Ohooooo, de cand il banuiam pe asta ca e fan dinamo cand il vedeam arbitrand. Banuiala mi s-a confirmat. Bine, Helesteanu fura asa, decent, pt dinamo. Tatuca lor, dinamovistul suprem, era Corpodean. Ala pe cand la dinamo?
O mare mizerie de om ! Imi face greata cand il vad .
"Transfer" tipic pentru optarii din ghiveci
Ia cu lamaie tontule. Poate iti trece.
domnul Becali este un om deosebit.
Sunt stelist, nu fcsb-ist, tâmpițelule! Auzi, ma dau fcsb-ist... ar trebui sa urli de la atata pr0stie.
bai puscarie de om care te dai fcsb-ist , voi aveti un om in conducere de ani de zile care e fost arbitru si a masacrat zeci de meciuri ale voastre . (ma rog , Argaseala a tras pentru fc steaua bucuresti , acum este in conducerea fc fcsb , 2 echipe diferite )
Bai Crotalie, mai lasa truismele!:)))
Deocamdată este Titanicul de Mircea Badea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.