FOTBAL  »  Superliga  »  CSM POLI IAȘI - DINAMO, DUMINICĂ, 20:30, DIGI, DOLCE, LOOK, GSP

Mutu comentează situația de la Dinamo » Ce spune despre Andone și despre investitorul Kumar

Articol de GSP - Publicat sambata, 17 decembrie 2016 16:12

Adi Mutu, managerul lui Dinamo, a fost prezent azi la lansarea colecției de haine a fanilor echipei și a vorbit despre situația de la club și despre planurile echipei.

"Eu nu plec de la Dinamo. Nu știu care este stadiul negocierilor cu investitorul indian. Doar Negoiță știe. Dacă ei nu ajung la un acord, asta e. Vom merge înainte și vom vedea ce facem.

Vom vedea ce transferuri vom face la iarnă. Acum așteptăm meciurile următoare, care sunt foarte importante pentru noi. Trebuie să vedem pe ce loc vom termina, după care vom lua anumite decizii. Vom discuta cu Andone dupa 22 decembrie", a spus Mutu la TV Sport ro.

Citește și: Fanii lui Dinamo și-au lansat o colecție de haine » Mesajul "Doar Dinamo București", imprimat pe tricouri

Citește și:
Vrea să plece de la FCSB în vară: „Ar fi bine”
Superliga
Vrea să plece de la FCSB în vară: „Ar fi bine”
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
Campionate
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
Superliga
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
Fitness
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
Rompetrol reia ieftinirea agresivă a benzinei, mai ieftină cu 63-84 bani/l decât în stațiile concurenței
Profit.ro
Rompetrol reia ieftinirea agresivă a benzinei, mai ieftină cu 63-84 bani/l decât în stațiile concurenței
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

AI UN PONT? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru fiica ei!” + Înregistrare audio ȘOCANTĂ cu soțul-primar: „Ce p*** mea îi trebuie competiție?”

A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”


Comentarii (14)
gigelos
gigelos  •  17 Decembrie 2016, 21:57

Ia-l si pe Raj Kapoor ala cu tine . Investitorul . 2 milioane euro , vrei sa vii la un club ca Dinamo . Cat salariul lui Nea Mircea pe 5-6 luni

gigelos
gigelos  •  17 Decembrie 2016, 21:56

Mutule , ai fost si ai ramas un pacalici . Ai impresii de mare smecher ramase din perioada cand aveai spatele asugurat de Gheara si Giovanni . A fost odata . Esti o gluma proasta , pleaca mai baietasule !

fangigi
fangigi  •  17 Decembrie 2016, 20:27
Postat de Andrei Ionescu pe 17 Decembrie 2016, 17:09

salutari tuturor! Cred ca Mutu este cam arogant si nu prea are respect fata de Andone care e un om serios si un antrenor bun. Chiar nu stiu de ce Negoita l-a adus la Dinamo.Chestia cu investitorul indian e un spanac. Cariera ar trebui sa-l faca mai modest pe Mutu . El s-a ratat,acesta e adevarul!. Asa ca ciocul mic Adi!.

Sal! Mutu de cand a venit a facut doar valuri si cam atat! Ceccarelli la 33 de ani, adus in dauna lui Emmanuel Eboue nu pare vreo grozavie!

Vezi toate comentariile (14)
Comentează
Close