Alte știri din fotbal
Adrian Mutu, nemilos după Turcia - România: „Echipă mică! Au fost mult peste”
0
Aurel Țicleanu numește un moment crucial din mandatul lui Lucescu: „Utopie!”
0
Daniel Pancu se înclină în fața unui fotbalist din Superligă: „Legendă!”
1
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
1
Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Un programator supărat a reconstruit site-ul ANAF în doar două ore pentru a ...
Libertatea
Frustrati mai sunt unii.Adevaru e ca nu mai aparusei de mult la articolele despre Rapid.Sigur esti un mucos de 13-14 ani care n-are ce face si abereaza intr-una.Sper sa te maturizezi ca altfel esti o cauza pierduta.Si apropo poti compara fc brasov cu Marele Rapid?
DACĂ APA DE PLOAIE E MOCA (PARDON: LIBERĂ DE CONTRACT!), ATUNCI COPOS E FOARTE MULŢUMIT
Unde nu e cap degeaba sunt bani. Utecilă, du-te!
Si noi ne sufocam de caldura si aia nu mai pot de ploaie...
lasa ca e bine, abia nu suntem obositi. cred ca asa a gandit marele zotta. important e cat castiga el nu cum se pregateste echipa. ne revenim noi pana in etapa a16a.
nu uita marele Prost care a scris articolul asta !
Bine ca nu au fost si suporterii de sub pod, va dati seama ce se intampla in contact cu apa? Eu unul nici nu vreau sa ma gandesc....
Giuleştenii au programat azi ultimul test, cu Hibernian, iar oficialii din Grant, printre care şi George Copos, aflat acolo pentru a urmări echipa pe viu, se roagă ca ploaia să înceteze. Copos s-a intors ieri la Bucuresti, desteptilor.
Întradevăr Scoţia este o ţară foarte ploaiasă, mai ales în perioada asta. Cu toate acestea, nu e aşa neobişnuit un cantonament acolo, departe de canicula restului Europei. Nici locaţia nu este deloc neobişnuită, chiar şi Barcelona având, după cunoştinţele mele, cel puţin 2 cantonamente de vară la St. Andrews (2007 şi 2008). Poate au fost şi altele, eu ştiu de astea fiindcă eram în perioada aia acolo. Cred că Rapid ar fi putut juca fără probleme chiar şi pe ploaie, dacă meciurile ar fi fost programate pe stadioane şi nu pe terenuri de antrenament, fără instalaţii de drenaj.
Și meme-ul voia în Scoția, dar l-a ”întors” Jijelul...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.