Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
16
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
1
Știri din fotbal internațional
„Lumea a treia” suntem noi! Eșecul suferit de FCSB în Letonia completează o lungă listă a rușinii în fotbalul românesc
0
Cine a ieșit în evidență în seara perfectă a lui CFR Cluj: „A făcut ce a vrut cu adversarii”
0
Alin Fică, după calificarea categorică a CFR-ului: „Vrem în grupele competiției”
0
Arena „Ilie Oană” din Ploiești, gazda unui meci european dramatic! Fostul mijlocaș al lui Dinamo a ratat penalty-ul decisiv
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Caracatița cu iz penal din Agricultură. Rapida răzgândire a ministrului ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
...omul concureaza la lingura de lemn ...care se acorda celui mai slab antrenor ...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să pui "Hagi" și "gândim" în aceeași frază mi se pare o contradicție.
Nu avea i cum sa castigi, daca era pe corecte, trebuia repetat si al 2 lea 11 m, iara au intrat in careu, dar a fost gol, asta o fost ordinu, sa faca sa bata cfr. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Descumpănitul Gică...vad ca toți se plâng ca locul 3 da baraj cu locul 10...pai la cât de slab e locul 4 nu ar trebui sa ai probleme cu locul 10,nu?
Domnu' creator de non valori, fost mare fotbalist (fara sarcasm), poate ca meriti ce ti se intampla acum. Mai tii minte parcursurile Viitorului/Farului in cupele europene? Cum ai tratat aceste meciuri? Karma, tati... Sper sa nu mai ajungeti vreodata acolo sa ne faceti iar de ras. Prefer Corvinul in EL. Cum ridicai matale in slavi Urartu, HJK si alte petarde cu care ai jucat... Nici playoff nu meritati anul asta, U Cluj sau Sibiu e mult peste voi. Noapte buna!
Lasa, lasa, ca acuma vine Ianis si il face "tati Hagi" capitan, golgheter, "numar 10", cel mai rapid din curtea gradinitei, si in 3 luni is balonul de aur.
CAMPEONII SI BALOANE DE AUR DE LA OVIDIU :)))))))))))) Măcar m-ai scăpam de declarațiile supranaturale despre ce face Hagi la Ovidiu. Sa vina zecile de milioane la Ovidiu de la stat :)))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.