Alte știri din fotbal
Întrebat de plecare, Eugen Neagoe a răspuns misterios: „Noi să fim sănătoși”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
3
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
3
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Horațiu Moldovan e rezervă la oaspeți
0
Destinație neașteptată pentru Nani » În ce campionat va evolua portughezul
0
Rizespor - Alanyaspor: Akdag este titular, Ianis Hagi rezervă » Mihăilă a fost introdus pe teren
8
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
...omul concureaza la lingura de lemn ...care se acorda celui mai slab antrenor ...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să pui "Hagi" și "gândim" în aceeași frază mi se pare o contradicție.
Nu avea i cum sa castigi, daca era pe corecte, trebuia repetat si al 2 lea 11 m, iara au intrat in careu, dar a fost gol, asta o fost ordinu, sa faca sa bata cfr. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Descumpănitul Gică...vad ca toți se plâng ca locul 3 da baraj cu locul 10...pai la cât de slab e locul 4 nu ar trebui sa ai probleme cu locul 10,nu?
Domnu' creator de non valori, fost mare fotbalist (fara sarcasm), poate ca meriti ce ti se intampla acum. Mai tii minte parcursurile Viitorului/Farului in cupele europene? Cum ai tratat aceste meciuri? Karma, tati... Sper sa nu mai ajungeti vreodata acolo sa ne faceti iar de ras. Prefer Corvinul in EL. Cum ridicai matale in slavi Urartu, HJK si alte petarde cu care ai jucat... Nici playoff nu meritati anul asta, U Cluj sau Sibiu e mult peste voi. Noapte buna!
Lasa, lasa, ca acuma vine Ianis si il face "tati Hagi" capitan, golgheter, "numar 10", cel mai rapid din curtea gradinitei, si in 3 luni is balonul de aur.
CAMPEONII SI BALOANE DE AUR DE LA OVIDIU :)))))))))))) Măcar m-ai scăpam de declarațiile supranaturale despre ce face Hagi la Ovidiu. Sa vina zecile de milioane la Ovidiu de la stat :)))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.