FOTBAL  »  Superliga  »  SEPSI - HERMANNSTADT 1-3

Neagoe, categoric după thrillerul cu Hermannstadt: "Am fost de cascadorii râsului! Așa comicării..."

Articol de GSP - Publicat sambata, 03 noiembrie 2018 20:14

Eugen Neagoe a tras concluziile după ce Sepsi a cedat pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 1-3. Tehnicianul și-a criticat aspru echipa pentru cea de-a doua repriză.

"Nu-mi explic ce s-a întâmplat după pauză. A fost horror! Am făcut cadou toate cele 3 goluri. Am fost de cascadorii râsului. Așa comicării ce am făcut noi... Am început repriza a doua penibil și am terminat-o la fel.

Ne așteaptă un meci dificil la Craiova, iar dacă vom face aceleași greșeli, e greu să discutăm despre fotbal. E păcat de lucrurile foarte bune pe care le-am făcut", a zis Eugen Neagoe la Telekom Sport.

VIDEO + FOTO Răsturnare a la "Tati": gol de generic și o gafă colosală în 10 minute de coșmar pentru Sepsi cu Hermannstadt