Comentarii (17)
americanul65
americanul65  •  02 Noiembrie 2009, 18:35

OK, sa incerc din nou, GSP a sters un cuvant.... Trica nu va da goluri, Trica va s/u/g/i viata din echipa cat timp ramane el.

americanul65  •  02 Noiembrie 2009, 18:33

Trica nu da goluri, Trica suge viata din echipa. Sa pierdeti cat timp ramane el.

mihaitihan
mihaitihan  •  02 Noiembrie 2009, 17:44

Geana ti-ai furat singur caciula. ai pus craiova sa joace ceva ce nu stie, sa se apere. prima repriza a fost catastrofala. imi era rusine sa ma uit la fazele penibile de "constructie" a atacului. craioveii ii trebuie 1-2 fundasi centrali cu exerienta cu o buna viziune a jocului si un fundasi stanga pt ca soava alearga cu 2 viteze incet si f incet iar rose e mai mereu depasit de situatiile 1-1. sa nu uitam si de antrenor pt ca nu poti sa faci performanta doar din pasiune.

•  02 Noiembrie 2009, 10:38

de cand s-a accidentat dananae pe dreapta sunteti varza iar soava nu inteleg de ce mai este folosit pentru ca face numai greseli.Eusper sa va reveniti si poate luati cupa.BAFTA.

boomba
boomba  •  01 Noiembrie 2009, 13:10

ia echipa si du-o in SIDNEY NU IN SEVERIN DU-O in australia,chiar nu se mai gaseau niste in lunca jiului sa jucam si noi cu ei in echipa ???trebuia sa aduci rugbisti din australia??? de 4 ani lumea tipa ca australienii sunt tufa si tu continui sa ii bagi in echipa inadmisibil. iti bati joc de echipa nu mai meriti atentie si nici un ban pe bilet iti vor pleca jucatorii buni vei ramane cu badoi si TRIKAKA ALA si Stoica Radoaie mari executanti AI UCIS SPERANTA DE 4 ANI.NU AI 11 JUCATORI in 4 ani

me__
me__  •  01 Noiembrie 2009, 12:50

trica ala a e blestemat...e o pramatie....cat despre craiova....prin etapa 34 s-ar putea sa ziceti ca DACA nu ati fi retrogradat ati fi luat titlul.. nu e nimic...il veti lua la anul in B.

•  01 Noiembrie 2009, 01:36

A pierdut Craiova,dar a facut un meci deosebit de placut.Meciul viitor il castigam!

adytzu2009
adytzu2009  •  01 Noiembrie 2009, 00:53

Craiova are cel mai bun lot din tara dar nu cred ca are un antrenor pe masura! Cu un antrenor gen Petrescu nu cred ca ar avea rivali!

chris_gali
chris_gali  •  01 Noiembrie 2009, 00:52

Fotbalul ar fi fost nedrept daca ar fi marcat....Trica !!!!....Trica nu avea ce cauta pe teren azi !!!.....el merita o suspendare de cel putin 6 etape !!!.....Trica nu are caracter !......as prefera sa nu-l mai vad jucand sau sa-i citesc mizeriile si aberatiile in presa !

blixa
blixa  •  01 Noiembrie 2009, 00:50

daca dadea Trica gol, faceam egal. sau poate mancam bataie. daca dadea trica gol si mai lua si vantul mingea de vreo 2 ori si o baga in plasa Unirii, atunci poate bateam... vii sa fortezi doar o repriza si ne iei cu "Daca". pai de c edracului am intrat pe teren in prima reriza daca noi vrem sa fortam doar o repriza? suntem buni rau! nu fortam decat repriza a doua...