FOTBAL » LIGA 1 » POLI TIMIŞOARA - STEAUA, SÎMBĂTĂ, 2 APRILIE, 19:30, DIGISPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RP
Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Luis de la Fuente, declarație care pune Franța pe jar, după calificarea în finala Mondialului
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Unică în istorie! Spania, performanțe colosale după calificarea în finala Mondialului
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Deja s-au vandut toate :) o sa batem steaua 100% :D
Ma uit si ma minunez de comentarile voastre de ci0r1 de bucuresti. Pe ce loc sunteti? Ca nu vad bine...
Bai, nu mai sunt bilete... de unde imi iau bilet... :)
agitatie mare pentru un simplu egal ! o sa le fie asa de frica unii de altii de o sa iasa o mare caterinca de meci ! 0-0,1-1 !!!
se spune ca echipa de pe langa lanul de porumb are multi suporteri. pai daca toti planteaza harbuz si rosii, indoctrinati fiind...ce sa le ceri...decat oile, mai bine aek
eu cred ca lumea vine sa-l vada pe Iancu mai degraba cat de mare e .....
oaie bleaga. la meciul cu craiova au fost 25.000 ssst. bhee de aici.
la meciul cu craiova au fost 25.000 . craiova retrogradand . asa ca lumea din timisoara iubeste spectacolul. poli joaca :). hai U singura echipa din Cluj.
Tu esti fan Barcelona ?
In primul rand , nu stiu de ce acceseaza unii site-urile si stirile despre echipa celorlalti . Oare o fi invidia romaneasca ? Fotbal si politica stie toata lumea , asa ca gasim sa improscam cu vorbe urate orice
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.