Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
adevarul este ca steaua nu are golgeter. nu prea pare godzilla acesta sa fie vreun mare golgeter, dar, nu stim cate banane a consumat pe cand inca mai facea parte din trib si locuia intre crengile baobabilor. ps - sigur e mai sanatos la cap decat userul Valaah... ah, ah...))
Securitatea a înființat clubul asta rușinos in 1948 și tot securiștii l-au falimentat .
sa il dea la schimb pe Rusescu ? =)) Contra chiar ca esti dus..pai tu trebuie sa dai toata echipa pt Rusescu ;)
Cai verzi pe pereti !
viseaza frumos acest Contra. Il vrea el pe Rusescu la schimb. L O L Daca Becali nu da bani pe transferuri de ce Steaua detine recordul absolut a transferurilor din Liga I? A dat pe Tanase & Nila cat are bugetul anual dinamo. Axaxaxa
Banuiesc ca te referi la campioana Romaniei, CFR Cluj! Intelegi gresit. Felgueiras si Ivo Pinto au costat 500.000 (fara prime de instalare, etc), iar Alvaro Pereira a costat 2,5 milioana. Sougou, parca, a costat vreo 800.000. Pe Alvaro au luat peste 6 milioane iar ceilalti pomeniti au deja oferte de ordinul milioanelor. Renan a venit liber de contract, dar a primit multi bani la semnatura si a adus 4,2 milioane! Weldon a venit la fel si a adus un milion, etc Asta e diferenta.
Nevoie sa amintesc ca la CFM transferati si voi doar gratis sau pe maxim 400,000 ?
la acest transfer nu pretentiile jucatorului sint mari , pretentiile lui MiMi sint mari,,,,,ai grije GIGI.
Steaua nu transfera decat GRATIS! Deci, Bokila nu are nicio sansa sa ajunga in Ghencea. Daca ne uitam la transferurile facute pe bani (declarati de Becali!), vedem ca sunt facute de la cluburi patronate de parteneri de "afaceri" dubioase, gen Penescu, Mititelu sau Condescu. Ei declara sume mari de transfer, cand, de fapt, sunt simple decontari intre mafihotzi. Pana si Milan "a platit" peste 5 milioane pentru... Daminuta!!! Bani "'vorbiti", nu reali.
eu am stat 3 ani in germania si stiu despre ce vb...de ce nimeni de la steaua nu se duce prin germania in liga a 2 a ,sa vada ca sunt jucatoti f buni si nu scumpi,,cu 1 000 000 euro ar lua jucatori mult mai buni decat la noi din tara sau hahalerele care vin de pe afara...dar nu ma mira nimic atata vreme cat steaua nu are nici un scouter sa vada,sa aiba ochi la jucatori...Mm Stoica e bun doar sa se certe cu prea si sa dea interviuri,in rest e de umplutura
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.