Comentarii (19)
fangigi
fangigi  •  22 Decembrie 2016, 18:21

Praf in ochi! Cu sau fara aia doi la viitura, omenia va continua si in 2017!

utilizator șters
utilizator șters  •  22 Decembrie 2016, 18:17
Postat de gabieny pe 22 Decembrie 2016, 18:13

Ce fata rosie are Hagi?Oare de ce ?Photoshop?

este rosu imparat :))))))))))))))))))))))))

blatistu49
blatistu49  •  22 Decembrie 2016, 18:17

are minte sa nu se faca de ris la blaturile de omenie devine un jalon

830943710275518
Razvan Radescu  •  22 Decembrie 2016, 18:15

Am impresia ca toata lumea a uitat ca '***' a facut ,chipurile.puscarie si la Academia 'Regelui'...consilier pe probleme de....?....Nimeni nu isi pune intrebari ce a facut bigotul 'interlop' in acea perioada de timp....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gabieny
gabieny  •  22 Decembrie 2016, 18:13

Ce fata rosie are Hagi?Oare de ce ?Photoshop?

crotalie
crotalie  •  22 Decembrie 2016, 18:12

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

regele.regal
regele.regal  •  22 Decembrie 2016, 18:12

Este bine sa fim omenosi in perioada sarbatorilor si nu numai

utilizator șters
utilizator șters  •  22 Decembrie 2016, 18:09

Traiasca CUMETRIILE si VALIZELE din liga 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

red77
red77  •  22 Decembrie 2016, 18:07

sa nu se mai joace meciul fcsb viitorul sa se puna 3-0 din oficiu pentru prima

Comentează