Comentarii (19)
crotalie
crotalie  •  22 Decembrie 2016, 18:12

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fangigi
fangigi  •  22 Decembrie 2016, 18:21

Praf in ochi! Cu sau fara aia doi la viitura, omenia va continua si in 2017!

utilizator șters
utilizator șters  •  22 Decembrie 2016, 18:09

Traiasca CUMETRIILE si VALIZELE din liga 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

red77
red77  •  22 Decembrie 2016, 18:07

sa nu se mai joace meciul fcsb viitorul sa se puna 3-0 din oficiu pentru prima

bamse1901
bamse1901  •  22 Decembrie 2016, 18:57

Și iar o tragem de blat apoi

utilizator șters
utilizator șters  •  22 Decembrie 2016, 18:43
Postat de khal_37 pe 22 Decembrie 2016, 18:40

***...7 puncte în ultimele 8 partide sunt,,omenii"??? Ce *** mă, toți sunteți *** sau aveți încă muci la nas și minte ioc...

Bah linģăuleeee da pe digi si asculta ce zice tudorel stoica .....nentu jiji nu are nici un act pe fosta steaua

utilizator șters
utilizator șters  •  22 Decembrie 2016, 18:17
Postat de gabieny pe 22 Decembrie 2016, 18:13

Ce fata rosie are Hagi?Oare de ce ?Photoshop?

este rosu imparat :))))))))))))))))))))))))

blatistu49
blatistu49  •  22 Decembrie 2016, 18:17

are minte sa nu se faca de ris la blaturile de omenie devine un jalon

830943710275518
Razvan Radescu  •  22 Decembrie 2016, 18:15

Am impresia ca toata lumea a uitat ca '***' a facut ,chipurile.puscarie si la Academia 'Regelui'...consilier pe probleme de....?....Nimeni nu isi pune intrebari ce a facut bigotul 'interlop' in acea perioada de timp....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

regele.regal
regele.regal  •  22 Decembrie 2016, 18:12

Este bine sa fim omenosi in perioada sarbatorilor si nu numai

  • 1
  • 2
Comentează