Comentarii (19)
para.para
para.para  •  26 Decembrie 2016, 03:24
Postat de bamse1901 pe 22 Decembrie 2016, 18:57

Și iar o tragem de blat apoi

Daca premierea nu este mita, atunci nici omenia nu este blat.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  22 Decembrie 2016, 20:33

deci asta a fost un fel de "n-am bani sa cumpar deci las jucatorii la tine" :))))) bai ce gluma !!

corectu
corectu  •  22 Decembrie 2016, 19:33

Mi-as dori ca si altii sa"distruga"fotbalul romanesc.

bamse1901
bamse1901  •  22 Decembrie 2016, 18:57

Și iar o tragem de blat apoi

105810929918763
Vasilica Trump  •  22 Decembrie 2016, 18:48

" cu Mister" ...dk de albanezi nenorociti..

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  22 Decembrie 2016, 18:43

...doi oameni care au distrus fotbalul romanesc ...*** ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  22 Decembrie 2016, 18:43
Postat de khal_37 pe 22 Decembrie 2016, 18:40

***...7 puncte în ultimele 8 partide sunt,,omenii"??? Ce *** mă, toți sunteți *** sau aveți încă muci la nas și minte ioc...

Bah linģăuleeee da pe digi si asculta ce zice tudorel stoica .....nentu jiji nu are nici un act pe fosta steaua

khal_37
khal_37  •  22 Decembrie 2016, 18:40
Postat de fangigi pe 22 Decembrie 2016, 18:21

Praf in ochi! Cu sau fara aia doi la viitura, omenia va continua si in 2017!

***...7 puncte în ultimele 8 partide sunt,,omenii"??? Ce *** mă, toți sunteți *** sau aveți încă muci la nas și minte ioc...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ioan.h
ioan.h  •  22 Decembrie 2016, 18:25
Postat de gabieny pe 22 Decembrie 2016, 18:13

Ce fata rosie are Hagi?Oare de ce ?Photoshop?

Este bolnav , boala se numeste cuperoza si este ereditara.

105810929918763
Vasilica Trump  •  22 Decembrie 2016, 18:22

face misto Jiji de natia lui....

  • 1
  • 2
Comentează