Alte știri din fotbal
Teja, învins de CFR Cluj în ultimele minute: „Meritam mult mai mult!”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele de start + Imagini și informații de la stadion
1
Mihai Popa, gafă monumentală la al doilea meci de la revenirea în Gruia
0
Șoc în fotbalul românesc! Impresarul Cătălin Sărmășan, suspendat un an pentru pariuri » Amendă uriașă primită de omul care îi reprezintă pe Cîrjan, Politic, Miculescu
4
Știri din fotbal internațional
Soția lui Robert Lewnadowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
4
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Pai iesi bre in fata la parlament si i-ai pe aia de gat, aia au facut legile astea, ce vina avem noi ?? E clar, n-ai leac !!!
Cum nu aveti nici voi limite si aveti tupeu sa ziceti de corectitudine cand faceti blaturi cu Nasu de pe Litoral, sau cand vorbiti despre partea financiara de altii ( de insolventa) si voi ati furat statu cu 30 de milioane catre anaf, ca vezi domne a uitat bodu nustiu ce imprimanta si calculator pe tabelul de creante.... sau sa nu uitam ca intr-o tara civilizata si normala la cap, FCSB era retrogradata in ultima liga posibila ( dat fiind faptu ca nu are palmares,sigla,stadion,suporteri,etc)..... dar cum am zis, la voi prostia e infinita !!!
Prost mai esti, pai doar Dinamo a beneficat *** de aceasta cale ?? sti ca in insolventa in Romania e legala ?? Ce a facut lege speciala pentru Dinamo ?? Crezi ca daca FCSB intra in insolventa va intra cumva in faliment ?? Poate intra, daca nu-si plateste darile, dar daca isi plateste va iesi, asta e legea, si asa a facut si Dinamo !!! Nu mai comenta ca prostu intre destepti !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are dreptate Negoita aici, pai faci stadioane la periferie in ghencea intre lanu de porumb sau in india giulesti si nu faci un stadion in centru bucurestiului unde este punctu de atractie cel mai important si cel mai aglomerat, haiducie curata !!!
Problema e alta ! Daca stadionul Dinamo nu va fi modernizat din motivele vehiculate in presa, ilogice sau nu, se va continua cu cu un lucru aberant ! Va fi modernizat obligatoriu un al patrulea stadion in capitala, variantele fiind Cotroceni sau Regie, stadioane literalmente ,,moarte'' ,care vor avea soarta unor investitii din Brazilia pentru Cupa Mondiala si Olimpiada ,care sunt in paragina la foarte putini ani de la acele evenimente !! Daca la cele doua stadioane invocate de Negoita , Steaua si Rapid, exista sanse mari ca echipele beneficiare a bazelor respective sa fie ,si vor fi ,resuscitate , stadioanele Cotroceni sau Regie nu le vad nici in perspectiva de a fi transformate in centre comerciale en-gros. De aici trebuie sa se plece , ca toate forurile de decizie sa ia o hotarare urgenta in privinta stadionului Dinamo, ori nu ce spune Negoita ,Badea, sau alt ,,investitor" vremelnic , pentru ca pe acel stadion s-au nascut si se vor mai naste campioni nationali, europeni , mondiali si olimpici !!!
o reactie tipica unui trisor, evazionist pur sange! lui ii pare rau, in primul rand, ca se vor reface Ghencea si Rapid! nu am vazut in viata mea un mocangiu mai mare ca asta si ca fra-su! niste nenorociti care au de platit zeci de milioane de euro, daca nu vreo o suta de milioane, statului, si cauta numai gratuitati, favoruri, beneficii etc. Normal ca ar fi mare pacat, si o aberatie tipic romaneasca, ca acest stadion, din inima Bucurestiului sa nu fie modernizat, dar nu pot sa ma abtin sa nu ii zic vreo doua acestui zugrav lesinat dupa pomeni! altfel, fotbalul va avea un reviriment substantial cu aceste noi stadioane! Doamne ajuta!
stimabile, tu ori esti prost, ori faci pe prostul...indiferent ca se modernizeaza sau nu , clubul de fotbal dinamo bucuresti,implicit negoita, plateste CHIRIE, deci, negoita nu are niciun avantaj...banuiesc ca a dat acest comunicat in speranta ca se vor intelege cei implicati...si, decat sa plateasca chirie pe NA,( unde s-ar putea sa fie probleme si sa se suprapuna meciuri) plateste chirie pe dinamo...stii ce e curios, fecesebistii nu sunt de acord sa se modernizeze acest stadion, insa echipa lui becali nu o sa joace in vecii vecilor pe noul stadion din ghencea..:)
ti-am zis, schimba nick-ul urgent in cucapulinnori :) nu e vorba de nici o cesiune.....apreciz ca incerci sa faci pe desteptul, dar...
Așteptăm cu interes și comunicatul despre procesul pe rol cu badea plus finalizarea anchetei în privința celor 4 milioane de euro nedeclarati la insolventa
Iar hotelul RIN va vinde camere 'stadium view' si 'ogor view'.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.