Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
După Dinamo Zagreb - FCSB, Charalambous comandă o ședință cu Becali și MM: „Trebuie să existe o schimbare”
0
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Dica e apreciat la FCSB. Are libertate de la patron sa se enerveze.
Mare caracter acest "antrenor", Dica! Aproape la fel de mare precum "managerul" MM Stoica! Cine se aseamana, se aduna!
Toni Petrea este 10 clase peste Nic Dica. Petrea o califica si el pe fcsb in grupe. A avut noroc cu carul Nic si o tot insista cu intrarea in grupe, e penibil! Ce aport a avut el la meciul ala? 0! Zero! Daca nu ar exista FRF, Nic nu ar mai prind post de antrenor nicaieri. Mi-e mila deja de el, se face de ras.
Awwww...sa nu planga
INCREDIBIL, TOATA LUMEA DIN CLUB CONFIRMA CA A FOST 100% DECIZIA LUI BECALI DE A MERGE CU "REZERVELE" DE 5 MILIOANE DE EURO IN DANEMARCA SUFERIND UNA DINTRE CELE MAI MARI UMILINTE A ECHIPELOR ROMANESTI SI SCLAVILA ASTA INCA SUSTINE CA LUI I-A APARTINUT DECIZIA :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) DU-TE TARE DICA CA NU TE MAI IA NIMENI IN SERIOS!!! :)))))))))))
A zis ca nu e platit, vrea banii doar daca face performanta!
In fiecare zi avem articole despre cum se enerveaza dica. Toata tara stie ca gigi decide tot, iar el cu nerusinare incearca sa convinga ca are un cuvant de spus..!daca tot ai acceptat sa te intorci acolo, stiind ca esti doar marioneta, macar lasa capul in pamant si ascunde ti fata la conferinte ! Se enerveaza el ma...sa nu mai zic ca jucatorii antrenati de el au decazut cu toti de cand a plecat petrea...o baga pe aia cu calificarea in grupe, desi a eliminat formatii care s ar bate cu Dinamo in liga 2 ...!
Eu nu stiu cum ai curaj sa-ti privesti in fata sotia,copilul,prietenii stiind ca tu esti 0 ca antrenor si ai venit la fcsb doar pt faptul ca nu te angajeaza nimeni si ai nevoie de bani acceptand sa fii pres. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate ca de angajat nu te mai angajeaza nimeni,si Mirel si-a dat seama cine esti si ce caracter ai!
Dica asta e la fel ca Guardiola, doar ca se uita *** si n-are rezultate. In rest zici ca-s gemeni.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DUTE, DUTE *** LIGA 3
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.