Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
1
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Pai sper nici sa nu castigati vreodata campionatul, si mai sper sa fiti de la locul 6-7 in sus. Asta, dupa ce anul trecut mi-am dorit sa castigati. Doar ca, intre timp ati jucat cu o echipa de care nici cetatenii din Cipru nu au auzit si ca de obicei, va-ti facut de ras, iar Romania doar pierde puncte din cauza voastra. Sunteti o rusine in competitiile europene, si sper sa nu mai ajungeti niciodata acolo.
pai aveti cel mai tare atacant din istoria Romaniei...se numeste Trompeta ivan...se bat echipe ca Barca Real Bayern Liverpool ptr el si voi nu stiti????:))))...rusine.
Meciul de aseară un fiasco , anost și cu multe semne de intrebare. Un meci jucat după cortină cu două echipe , cu un spectacol de pantonimă şi dansul ursului de sărbători . Miza era doar un egal și asta și din afirmația comentatorului digi 1tv incă de la inceputul partidei. Incă odată se poate dovedii mizeria și cumetria din fotbalul nostru . Campioana este bătută in cuie incă de la inceputul campionatului . In rest doar circ aruncat in ochii privitorului care crede in sfințenia acestui sport neaoș Românesc.
pai l-ați pierdut deja și în 2021, fraiere... cu echipa asta și cu ce jucați acum, sa ziceți merçi daca prindeți play-off-ul. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unul din cei mai slabi si inconstanti jucatori: *** bancu! Lista ar fi lunga la Craiova dar 4-5 jucatori au fata de Universitatea la ora actuala: portarul, marius constantin, cicaldau, vladoiu si koljic. Restul sunt buni de turris turnul magurele sau chiajna! Deci Rotaru trebuie sa investeasca serios daca vrea rezultate adevarate! Ceea ce nu o sa se intample niciodata!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am vazut cu FCSB ce tari sunteti, Bancule! Apropo, cine e impresarul lui Bancu? Tot Prodanca?! Ca prea l-a lasat pe Man sa-si faca de cap. E slab el sau a primit ordin?!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.