Alte știri din fotbal
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
0
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Scandal uriaș la Bayern - PSG » Nemții au năvălit peste arbitru
0
După doar trei minute din Bayern - PSG Khvicha Kvaratskhelia a intrat în istoria Ligii Campionilor
0
„Duceți-ne în finală!” » Scenografie de vis la Bayern - PSG, în semifinalele Ligii Campionilor
0
Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor » Francezii, la 45 de minute de finală
17
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Uite cum incep unii stelisti sa abereze iar in privinta lui Maxim.In vreo 8 meciuri ca titular are 1 gol si vreo 2 -3 pase de gol.Meci de meci iese in primii 3 jucatori de la Vfb.De vreo 2 ori omul meciului.Dar ce naiba e foarte simplu sa mintim.Nu costa nimic.
si totusi tanase v-a tras-o :) uneori a fi nul inseamna GOL :D
Ce sa mai caute si asta, cand e deja Stanciu, Radut, eventual Sanmartean
umil treb sa fii tu si sa accepti o ekipa de cacao...in frunte cu imnul
ofuscata e m_a_ta....la Steaua se pisa becali pe jucatori si pe toti suporterii de cacat,,,treb sa fii prost sa vii la steaua petntru un eventual transfer in starinatate si sa te umileasca ciobanul ala..sia asa are o ekipa de nulitati de la mijloc in sus....noroc cu apararea
baiatul nu cred ca a inteles bine despre ce e vorba,ciobanul s-a referit ca tre sa vii la Steaua umil sa joci cu inima, nu cu talente si pretentii!
Pt ca a si specificat ca se refera la nistor si viera , nu la bokila. Cum ba sa zici ca sa vina jucatorii in genunchi la echipa ? :| Daca Nistor era mai "nesimtit" , ar fi zis ca sa vian becali la el in genunchi daca-l vrea la steaua :X
spunea cineva pe aici mai devreme,citez:"cine se pune la mintea lui gignho,nu face decat sa se coboare la nivelul iq ului sau,adica - 1....".....daca domnul jucator de fotbal nu a inteles pana acum ca gigi trebuie tolerat cand abereaza despre Dnzeu,Sf Gheorghe,etc.....atunci....dar de,hai sa ne bagam si noi in seama....Bokila de ce nu a comentat???????
Adevarat ! Pana la urma, venind vorba de CFR , vroiam neaparat sa revin la ceea ce m-a deranjat si anume postarea valahului in care a spus ca Vlad Chiriches a batut de unul singur pe Ajax. Am vrut doar sa evidentiez faptul ca NU a batut el de unul singur pe Ajax si ca partida, comparandu-se oarecum , prin natura executiei cea de la United , munca intregii echipe a facut ca, overall , atat Steaua cat si CFR sa merita victoria pentru ca intreaga echipa a fost mai buna decat Ajax respectiv Manchester, nu Chiriches sau Luis Alberto
Absolut, discutam discutii. Mna, pana la urma si ala de la CFR care a inscris cu Manchester a dat "la bulan" daca este sa o luam pe acelasi rationament, dar ce ramane este ca Manchester - CFR 0-1.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.