Alte știri din fotbal
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
15
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Nu a devenit niciun stelist. E aceasi jigodie cu atatea conturi, doar ca a schimbat placa. Pentru ca jigodia a invatat ce si cum in atatia ani. Si tu stii foarte bine cate conturi a avut. A fost cfrist, dinamovist si rapidist. Ca te certai cu el ca se trezea dimineata sa scrie despre Steaua cand articolele pe gsp se publicau noaptea. Comenta dimineata sa fie primul comentariul lui, sa fie vazut. O mizerie.
Fotbalul romanesc e la pamant iar asta nu e sfarsitul, iar tu te bucuri ? Bleah, provoci greata !
Nu te injura ba nimeni daca esti corect. Dar tu nu esti corect. Tu iti doreai ca Uefa sa excluda Steaua. Pai si atunci ce pretentii mai ai ?
In alta ordine de idei: CFR rămîne fără 24 de puncte! Comisia a respins recursul clujenilor! :)))
vorbesti prostii, nu-l adora nimeni doar ca unii merg pe continuitatea echipei care a facut tot palmaresul si este evidenta ( dupa cum scrie si in motivare ca s-a dat echipa cu datorii cu active-pasive samd ) fiind involuntar de partea infractoruluiincult iar altii merg pe sigla si palmares care sunt la csa din cate se pare. si unii si altii iar da foc incultului :))) cel putin asa cred eu :))
Pentru ca nu vroia sa fie injurat cum eram eu injurat bai cap de lemn. Pentru ca nu vroia sa vada cum isi fac unii conturi cu nickul lui si pun cine stie ce avatare asa cum mi-au facut mie. Pentru ca nu vroia sa se inventeze mizerii cum s-au inventat despre mine ca sa atraba ura altor stelisti asupra mea. Eu, indiferent de situatie mi-am sustinut pozitia si nu am dat niciodata inapoi. Oricum am realizat de multa vreme ca nu va duce capul deloc.
Argatseala nu mai minti lumea !
Cu ala ma cert si aduc daca vad ca nu are dreptate...problema este ca el a devenit mai stelist ca multi altii.....
Bah gsp-istilor ... bannati-l pe pachidermul asta ... noi discutam aici de o chestie punctuala, nu de Gigi Becali ... trolul asta deturneaza toate subiectele! ...:)) Baga-mi-as p in ziarul vostru si in echipa voastra de moderare ...;))
Din aia care primesti de la cioban ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.