Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu îi duce pe dinamoviști la biserică: „E ireal!”
3
Conferință inedită a lui Bogdan Andone! Cu sala plină de copii, a vorbit despre obiectivele echipei: „Suntem singurii”
0
Titularizat în premieră în play-off, Alexandru Roșca dezvăluie: „Nu mai suportăm”
1
Zeljko Kopic a explicat de ce l-a lăsat pe Eddy Gnahore pe bancă
2
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid - Barcelona 1-2 » Dați-le titlul! Barcelona are o mână pe trofeu după o victorie „cu cântec”
1
Surpriză uriașă în Cupa Angliei: Arsenal, eliminată de o echipă de liga a doua!
0
Fiica lui Pep Guardiola a „eclipsat” spectacolul din Manchester City - Liverpool
0
Fosta vedetă braziliană s-a retras după afecțiunile cardiace: acum 10 ani făcea spectacol la Chelsea
1
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Lucrările la Centura Comarnic se apropie de final. Autoritățile spun că în ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
degeaba faci pe desteptul, argumentele tale sint de doi lei. mai bine ti-ai vedea de lungul nasului.
Eu sper sa nu bage mana in buzunar mai deloc, ceea ce fac cei de la Armata e un fel de santaj. Nu zic ca Becali e vreun investitor exceptional in absolut, insa pentru o echipa de fotbal din Romania este ceva. Becali a investit ca sa-si faca lui imagine, de abia dupa s-a prins ca poate sa faca si profit de pe urma echipei. Intentiile lui Becali nu au fost nobile, insa rezultatul a fost PERFORMANTA. Este bizar, stiu, insa FCSB a fost o investitie buna. Daca dispare Steaua Bucuresti nu imi este clar a cui a fost vina sincer...
Ai ridicat problema cu postacii, tocmai de aia ti-am zis. Si inca odata, cred tot mai mult ca esti un postac. Dar un postac prost. Ai dat niste exemple, eu iti pot da alte exemple de stelisti care chiar gandesc corect. Si nu e valah. Sunt adi_stelistul, juliusmad, setafansb si lista poate continua. Acei oameni chiar gandesc. Sunt stelisti si au logica ce spun. Nu fantezii din Fifa Manager sau amintiri din comunism.
Ce nu inteleg eu este ca 90% din comentariile pro suporteri stelisti sunt din partea suporterilor altor echipe ,iar ei care sunt primii interesati ii dau limbute lui jiji...pana la urma nu poti sa fi decat fericit cand vezii unii terminati pe viata...gata cu asta am terminat...o seara buna va doresc.
Nu contează ce susţii tu. Realitatea faptică de netăgăduit este că, indiferent de chestiile juridice, Steaua este ruptă în două într-un mod evident şi absolut dureros.
hahahaha pai cine e la putere? mapn sau puscariasul? hai sa fim seriosi! au vindut clubul de fotbal, cu tot cu fulgi si s-au trezit dupa ani buni ca daca merg prin justitie, poate mai ciupesc ceva. atitudinea lor e imorala. mai josnica decit a oricarui "boschetar". punct!
Ca sa va mai descretiti fruntile hai sa vedeti ce ironica este soarta . Auzi si tu , sa fii infiintat de armata sovietica si sa fii desfiintat de NATO !!!
Echipa nu a fost preluata fraudulos. Reiese din motivarea ICCJ ca FCSB a preluat datoriile clubului Steaua Bucuresti, si de asemenea a primit si jucatorii de atunci si unii oameni din management in contra-partida. Adica, a platit pentru tranzactie. Ce nu a cumparat Paunescu atunci a fost marca si patrimoniul clubului Steaua Bucuresti, si aceasta speta s-a solutionat deja. Armata ramane cu sigla si numele si istoria, FCSB ramane cu performantele de dupa 1999 si cu echipa in LIGA I.
pai daca e patronache asa bun probabil o sa mai bage mana in buzunar un pic sa cumpere si marca nu ? daca nu se rezolva problema peste 10 ani n-o sa-l stie lumea de jiji patronache bun si mare investitor ci de cel care a distrus echipa, un fel de mit_i_chelu de pipera
In ochii uefa toată chestia asta valorează 0 lei. Vezi cazul csu. O echipa nu poate deține palmaresul unei echipe moarte!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.