Comentarii (21)
muzica
muzica  •  30 Ianuarie 2024, 14:36
Postat de demolarii pe 28 Ianuarie 2024, 22:21

Un meci la fel de anost ca și Dinamo-Rapid. Oare de ce jurnaliștii nu atrag atenția asupra valorii scăzute a acestor meciuri?

Bine ca farsa de meci din r-a aII-a,cand cfr-ul primeste pe tava golul de 2-1(de rasul lumii!),a fost...f.frumos !UN *** vazut din avion !!! Vai de capul tau !

1ianuarie
1ianuarie  •  29 Ianuarie 2024, 14:50
Postat de conicor2008 pe 29 Ianuarie 2024, 00:37

DAAA! O tara in care tu si neamul tau sunteti campioni absoluti! La gramada de prostie despre care vorbesti!

Deci e campion că ai concurat cu el?!? Vrei să continui sau ai înțeles?

1ianuarie
1ianuarie  •  29 Ianuarie 2024, 14:47
Postat de flick2020 pe 29 Ianuarie 2024, 09:20

Cum poti ma, sa compari gloata aia dezlanata cu FCSB - Steaua ??? Distanta intre ddb si FCSB e mult mai mare decat o arata cele 34 de puncte diferenta. Nu ai pic de bun simt sau masura.

Dacă ne uităm la prima repriză, spune te rog ce dominație fcsb-istă ai remarcat? Practic penaltyul dictat în min. 45 a rupt partida. Eu nu am văzut o dominare categorică în prima repriză, să fim sinceri.

flick2020
flick2020  •  29 Ianuarie 2024, 09:20

bogdan_m
bogdan_m  •  29 Ianuarie 2024, 09:17

Raportul șuturilor pe poarta a fost 3-4. Din cele 4 ale FCSB unul a fost din decizia lui Barsan. De unde asa mare diferență la note? Par a fi acordate de un suporter FCSB...

flick2020
flick2020  •  29 Ianuarie 2024, 08:49
Postat de Maimutica.Gigi pe 28 Ianuarie 2024, 22:37

Continuă circul gigist din fotbalul românesc! Suntem o țară de proști făcuți grămadă!

Ai si o traducere la prostia postata?

Maimutica.Gigi
Maimutica.Gigi  •  29 Ianuarie 2024, 07:37

Penaltyurile mincinoase pentru defuncta fcfcsb curg in continuare că o cascadă! Gigi e generos cu proștii că el! Dar șmecheri....

Maimutica.Gigi  •  29 Ianuarie 2024, 07:35

Lecție predată!???.... Hehehee, așa e când în fața nu ai pe nimeni! Rotaru e *** umila a ciobanului grețos! De ani de zile! E ușor să ,"predai lecții" când joci singur! Indecența apare caraghios la voi reporterii cu astfel de titluri aberante și comice!