Alte știri din fotbal
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
3 idei ale lui Marius Baciu despre FCSB » Dezvăluiri despre discuția cu Gigi Becali
0
Primii doi jucători care vin la FCSB în vară » Roș-albaștrii rezolvă o mare problemă
0
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
Sanatate si la multzi ani,Borcica!Aceleasi urari de bine tuturor suporterilor,fara sa conteze echipele pentru care...''patimesc''...
Sanatate sa-i dea Domnul! Dar mai e nevoie sa-i dea cineva si minte! Si din pacate acum nu se mai poate, trebuie sa ramana cu ce a primit la nastere! Dar poate, cu toate astea, sa treaca fara probleme de la sushi si fructe de mare la mancaruri pe baza de fasole, mere ca desert, lapte de vaca, iaurturi de casa, branza si smantana, si o sa revina la normal, atat cat a fost de...!
Domle noi santem prosti si Dragomir ii plinge de mila,iar el e pe zi ce trece mai bolnav iar noi din revelion trebuie sa facem un parastas,ori voi ziaristi aveti o limita care va e impusa ori atat este materie cenusie.Se termina procesul iar el e plecat din tara si nu il mai gaseste nimeni.Ciudat acest personaj Dragomir care ii plange de mila pe toate posturile,o fi ceva la mijloc cu acest oracol din Balcesti care face pe prostul.Sant multe putrede in fotbal cu ajutorul ziaristilor si sefilor
Sunt stelist 100%, dar nu pot sa nu-i urez multa sanatate lui Borcica. Este o figura aparte in fotbalul romanesc si sper din toata inima sa-l vad sanatos. Iar tuturor celorlalti va urez la multi ani si multa sanatate, indiferent de echipa pe care o sustineti.
Borcea se va face bine. Sarbatori fericite Stelistilor mei, Dinamovistilor, Timisorenilor, Galatenilor, Moldovenilor, Oltenilor, si celor de la "U"Cluj
Sper sa te faci bine, chiar daca nu te pot suferii. Multa sanatate si sarbatori fericite. Si rivalilor nostri de la DINAMO le doresc sarbatori fericite
Si ?
VRAJALA DE doi bani la bunga cu eminte pentru GUGUSTUCI .PARIURI FRATE SI MASCARADA DE DOI BANI PENTRU FRAIERII CARE mai merg pe stadionul unde alta data vene lumea de placere .pai cum sa lase secu jadea clubul ,priviti benerele cu reclame din stadion si ve-ti vede a ca nu plateste nimic la reclama cu multe firme al sale.mercur si plumb sau nichel pentru toti va doresc eu DINAMOVIST DE 50 DE ANI .MAI P..PE VOI DE J...GURI .
Asta sufera de sindromul DNA-ului. Sper sa scape:)
Multa sanatate Cristi !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.