Alte știri din fotbal
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
0
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Scandal uriaș la Bayern - PSG » Nemții au năvălit peste arbitru
0
După doar trei minute din Bayern - PSG Khvicha Kvaratskhelia a intrat în istoria Ligii Campionilor
0
„Duceți-ne în finală!” » Scenografie de vis la Bayern - PSG, în semifinalele Ligii Campionilor
0
Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor » Se joacă la limită pe Allianz
17
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Deci nu sunt singurul care crede ca Popovici nu e de Dinamo !
Individu' ala e un cap de pluta! Ei, de la Adrian Ilie in prezent - si vorbim aici de mijlocul aniilor '90 -, nu au mai avut un atacant precum Bratu. Daca venirea unui atacant precum Rusescu a declansat mare bucurie in randu' lor, iti dai seama. Da, stiu ca Rusescu a marcat impotriva lui Dinamo, dar 90% dintre goluri au fost din penalty. Bratu a fost unu' dintre ultimii atacanti de calitate pe care i-a produs fotbalul romanesc.
1745flo, cine a fost bratu asta ba? o sa vedeti! un jucator ridicat de mafie.
auziti medieseni! razbunati-l voi cu un sec 2-0.
Campion cu Rapid in 2003, Cupa Romaniei 2002, Cupa Bulgariei cu Litex in 2011, Supercupa Romaniei 2002, 2003, 2005 si a Bulgariei in 2010! 7 sunt trofeele lui Bratu, ca pe viitor sa te abtii in a mai spune aberatii!
Știu ce s-a întâmplat. Pustai le-a dat jucătorilor spre rezolvare un calcul cu numere reale și, la sfârșit, profesorul a observat că rezultatul lui Bratone se situa pe...axa imaginară ! De atunci, nu l-a (mai) băgat în seamă.
Normal ca Bratu, ca orice antrenor tanar, fiind la inceput de drum, vrea sa cistige orice punct pus in joc, dar voi numai scandaluri vedeti in toate si in cele ! Numai asta va intereseaza, sa bagati raca intre conducatori, antrenori, jucatori. Ziaristi de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Forza Dinamo ! razbunarile astea sunt clocite de gazetarii de impachetat peste pentru postacii cu IQ sub 50 care pun botul.
Conceptii comunist-retrograde de mare antrenor fara nici un trofeu!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.