Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Universitatea Craiova 0-2 » Baiaram pentru unii, frisoane pentru Munti! Juveții câștigă la pas la Sibiu, la debutul lui Dorinel Munteanu
12
Cerință specială pentru Zeljko Kopic: „Merită mai mult. Are datoria să îi dea mai multe minute!”
1
A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo și este convins: „Avem șanse mari la titlu!”
0
Zeljko Kopic, după Dinamo - Metaloglobus: „Ăsta e planul” + cum i s-a părut Mazilu
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a avut polițe de plătit, după ce a revenit pe primul loc în Serie A: „Mai știți ce spuneați acum 5 luni?”
0
Ce scrie presa din Italia după Genoa - Inter și nota primită de Cristi Chivu: „L-a condamnat”
0
Haos înaintea duelului dintre Inter și echipa lui Dan Șucu! Ciocniri violente, mașini incendiate
0
Genoa, prea mică pentru Inter » Chivu e din nou lider în Serie A!
4
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Băsescu dezvăluie adevăratul obiectiv al lui Putin și motivul pentru care ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Polițiștii, răspuns dur pentru șeful Cătălin Predoiu: „Dacă România ar avea ...
Libertatea
@sad...bravo!!! tare faza aia cu "rosso-blue"...se vede ca simpatizezi cu echipa de langa cimitir...si dupa amenintare nu cred ca ai mai mult de 14 ani (...adica media de varsta a galeriei voastre). apropo, va lasa d-nul George Becali in tribune meciul viitor?!?!
daca esti din provincie si vrei sa vezi meciul plimba-te putin prin oras cu fularul lui dinamou la gat si o sa-l vezi din balconul spitalului de urgenta... Forza Rosso-Blue
"Nu se vînd bilete la femei" In occident asa ceva ar produce valuri si ar fi inimaginabil.Asta-i discriminare, oricare ar fi motivele.Doar societatea romaneasca poate naste astfel de monstruozitati.Clubul Dinamo poate fi dat in judecata.
Ciocul mic catelus...de fapt latra acum cat mai poti ca de maine seara incepe pentru voi un nou an de pregatiri de Liga..
M-am distrat copios!!! Bravo!!!
vor fi la stelisti la tribuna a 2 a iar cand va da gol steaua sare toata tribuna aia =)))) se bucura in sange sa va ia
Tare asta! Cred ca sata-i chestionarul, nu?
hoooooooooooo ba spur@tule ...nu te mai termini !
haoleu mancat-as, nu se da bulete "la fumei"? api bravo, romane, cu gramatica ta rumaneasca.. :| se zice "nu se vand bilete femeilor", nu "la femei", manelistule care ai scris articolu. greseli din astea de gramatica de baza se intalnesc fara numar in ziarul vostru, va mirati ca va injura lumea ca sunteti incompetenti?
cel mai tare ar fi sa-i intrebe numele echipei de pescari islandezi care i-au scos din UCL..ca e chiar de baraj..nu oricine poate pronunta Knattspyrnufélag
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.