Comentarii (18)
claudiano
claudiano  •  14 Septembrie 2010, 02:03

aloys_culcate tata ca esti prost...sa vazut clar ca brasovul a fost furat...cam la toate meciurile se int asa... hategane la sapa cu tn hotule te-au platit nenorocitii aia de dinamovisti...huoooo jos mafia din fotbalul romanesc

aloys_
aloys_  •  14 Septembrie 2010, 00:18

DAAA??? ridicati-l in slavi pe arbitru mai bn, fara el poate nici un punct nu luati! Trebuia sa dea 11m in startul partidei pt DINAMO! iar pe fra!erul ala l-a dat afara pe bune, cu 2 galbene, ce p-_la mea vreti?

redsef2005
redsef2005  •  13 Septembrie 2010, 16:46

Nu mai raspundeti la comentariile lui neox, tavix, kinder18 si a altor bolnavi mintali! Lasati-i, ca au avut si ei 5 minute pauza... Imediat ii baga supraveghetorul in camere, vine asistenta, le da medicamentele si se simt mai bine... pana maine, cand iarasi au 5 minute pauza si iar intra pe forum sa delireze! Toti nesanatosii la cap au dreptul asta, nu inseamna ca trebuie sa ii luati in serios sau sa le raspundeti!!

red77
red77  •  13 Septembrie 2010, 15:19

tare prost esti. daca te intreb ce inseamna de fapt ordinar sigur zici ca este vreo jignire. in capul tau ala sec cine stie la ce te gandesti ca inseamna.

ionybws
ionybws  •  13 Septembrie 2010, 14:45

asta e nesimtire...prostiti lumea pe fata...cum dq vine asta...arbitru a gresit grav impotriva lui dinamo...si voi va plangeti de arbitraj??:O:O...voi sunteti ma sanatosi la cap?...las-o dq de treaba...nesimtitii dq

tandd
tandd  •  13 Septembrie 2010, 13:33
Postat de rowger pe 13 Septembrie 2010, 11:35

Dinamo a avut un penalty foarte asemanator cu ce trebuia sa avem si noi la Urziceni la capul lui Kapetanos, un aparator a oprit mingea din drumul spre poatra prin pozitia nefireasca a mainii, nu mai conteaza a fost sau nu intentie.

corect,era penalty si eliminare.....dar ce mai conteaza?asa a vrut arbitru si asta e,nu stiu ce se lamenteaza brasovul atat pe tema arbitrajului.Exceptand faza la capul lui moti eu cred ca a arbitrat foarte bine

tandd
tandd  •  13 Septembrie 2010, 13:31
Postat de kinder18 pe 13 Septembrie 2010, 12:22

ba daca brasovu era praf ii bateati cu 2-0 ;) dar brasovu a fost mai buna ca voi si cu un om in minus asa ca sunteti praf ;)

a fost mai buna ca dinamo,80 de min nu au ieshit din careu si la un corner au dat gol.Uita-te in ograda ta mai bine,ca ati jucat singuri steaua1-steaua2 si-a castigat.......rapidul

redraptor77
redraptor77  •  13 Septembrie 2010, 13:29

ce cauta oile sa comenteze ? nu va e rusine? pfffffff....si-a bagat draku coada, si v-a batut uimirea...ROFL

durden
durden  •  13 Septembrie 2010, 13:00

doamne ce penibili sunteti!singura greseala mare de arbitraj a fost ca nu s-a dat penalty pt dinamo!in rest aveti numai frustrari de provinciali...