Comentarii (87)
epic.drama  •  02 August 2020, 12:14
Postat de epic.drama pe 02 August 2020, 12:09

In privinta lui hagi are dreptate. Seamana cu ciobanul din ce in ce mai mult.

Hagi imbatraneste urat!

Andrew Andy  •  02 August 2020, 13:05

cred ca daca vin Lupu,Vaiscovici,Mihali,nea Cornel,Florentin Petre,Talnar,Danciulescu si intra pe teren,vor obtine rezultare mai bune....antrenor Negoita

Tihamér Takó  •  02 August 2020, 12:49

domnule VAISCOVICI,vorbiti prostii.Sepsi OSK a castigat pe merit,pe teren,asa cum a castigat si cu Dinamo.La noi secuii,nu se obisnuieste sa faci blaturi,sa faci parte dintr-o cooperativa,sa vinzi cinstea si umanitatea pe bani.Daca Dinamo este obisnuit cu asa ceva(aduceti aminte vremurile militienilor) si stie cum se viciaza un scor,ardelenii de regula nu au asemenea calitati.Pe noi ne bat arbitrii,ne ataca rasistii ca ultrasii dinamovisti,dar sintem cinstiti,corecti si educati,plin de respect,civilizatie si fair play!!!!Mai bine apucati-va sa faceti ordine in ograda d-voastra:puneti la punct situatia manageriala si financiara,castigati jocurile pe teren,cum fac majoritatea echipelor,aveti grija de jucatori si asigurati un mediu sanatos,ca sa nu inbolnaveasca intreaga echipa.Si inca ceva:Sepsi OSK nu milogeste la nimeni,sa cumpere clubul.Este un club serios !!!!!!!!!

standart  •  02 August 2020, 11:44

Păi 95% din microbiști sunt împotriva voastră! Câți crezi ca sunt așa defecți să iubească milițienii? Hai, gata! Retrogradare și faliment.

atrocitus  •  02 August 2020, 13:07
Postat de Marco Marco Popa pe 02 August 2020, 13:04

din pacate pt fotbal, cam are dreptate vaiscovici... nu e prima data cand hagi foloseste partitura a 2a in unele meciuri, iar in altele, aparent fara o miza importanta, titularii isi dau viata pe teren! problema in esenta, se rezuma la bani! frf vrea oile in europa , tot pt bani, de aia ia lasat sa joace finala, de aia imitatia stoichita le tinea discursuri in pauza... avem la frf o conducerea profesionista? intrebare retorica desigur ! jocurile le fac cei din frf si lpf , iar dinamo, le tot incurca firul, asta este problema.

***? deci betivul vaiscovici spune ca de ce rinam99opvistul redmic nu o lasa pe iasi sa piarda si implict sa retrogradeze pentru a salva vitanul barzesti si tu spui ca este normal si are dreptate? wtf? pai mafia de la frf si lpf v-a indeplinit visul de o viata si o sa jucati cu chindia cand aia o sa fie matematic retrogradati,ce vreti mai mult.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

epic.drama  •  02 August 2020, 13:06
Postat de epic.drama pe 02 August 2020, 13:04

Hagi seamana perfect cu gigi becali.

Are dreptate vaiscovici. Hagi a devenit un combinator.

Oprisan Niculae  •  02 August 2020, 12:48

Toate echipele din play-out sunt de vina ca Dinamo e in pericol sa retrogradeze numai ei nu sunt.Ei(Dinamo) au jucat extraordinar , au o echipa valoroasa dar numai ghinionul si jocul celorlalte echipe i-au adus in situatia asta.Hai sa ne uitam si la barna din ochiul nostru.Diunamo e jalnica si numai o decizie comuna a LPF si FRF ii poate salva.Din punct de vedere sportiv sunt lamentabili.Sa se ia de mana cu Rapid.Si aia vor sa promoveze oricum numai sportiv nu.Doi neputinciosi.A treia e Petrolul.

craiovenis  •  02 August 2020, 12:47

Legenda ? Asa prost si totusi legenda? Doar la catei se poate intampla asta....