Comentarii (45)
valyomanyd
valyomanyd  •  30 Ianuarie 2017, 23:52
Postat de samertx pe 30 Ianuarie 2017, 23:39

Interesant. F.C. Sport București nu are decât un fundaș stânga. Dacă nu joacă, din varii motive, poate fi înlocuit de fundașul central de picior stâng, unul care va fi cumpărat în curând. :))Când se termină perioada de transferuri?

Maine sau in zilele urmatoare... problema e ca si la Dinamo e cam aceiasi situatie, daca se accidenteaza Nedelcearu si e suspendat Maric, jucam cu ...Andone :)))

samertx
samertx  •  30 Ianuarie 2017, 23:39

Interesant. F.C. Sport București nu are decât un fundaș stânga. Dacă nu joacă, din varii motive, poate fi înlocuit de fundașul central de picior stâng, unul care va fi cumpărat în curând. :))Când se termină perioada de transferuri?

ortega
ortega  •  30 Ianuarie 2017, 22:43
Postat de satyricon pe 30 Ianuarie 2017, 22:35

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

satyricon
satyricon  •  30 Ianuarie 2017, 22:35
Postat de ortega pe 30 Ianuarie 2017, 22:20

*** s-a dus să cerșească și la Pițurcă ... I-a zis barbugiul că se aștepta să se descurce *** ... Doar fusese la vamă ... Dar cât de prost e *** ...

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ortega
ortega  •  30 Ianuarie 2017, 22:32

Președintele de imagine al Stelei, Helmuth Duckadam ... Pentru FC Sport câte penalty-uri a apărat *** ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ortega
ortega  •  30 Ianuarie 2017, 22:20

*** s-a dus să cerșească și la Pițurcă ... I-a zis barbugiul că se aștepta să se descurce *** ... Doar fusese la vamă ... Dar cât de prost e *** ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ortega
ortega  •  30 Ianuarie 2017, 22:14

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zizu
zizu  •  30 Ianuarie 2017, 22:13
Postat de agiler pe 30 Ianuarie 2017, 21:55

Asta o sa vezi cand vom lua campionatul.Ceea ce pentru dinamo ramane o fantezie sexuala.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

grandetorito
grandetorito  •  30 Ianuarie 2017, 22:11
Postat de valyomanyd pe 30 Ianuarie 2017, 22:08

S-a amanat, mitingul nu mai are loc pe 25 februarie, e pe 30 februarie !

De doua ori pe an!

grandetorito
grandetorito  •  30 Ianuarie 2017, 22:05
Postat de moshu_shukaru pe 30 Ianuarie 2017, 21:53

"lovituri dupa lovituri"...mai ceva ca în MMA / UFC !

Moare Dana de ciuda, ca n-are asa ceva in UFC.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează