Comentarii (45)
crapatot
crapatot  •  30 Ianuarie 2017, 22:05

fc sport j ecali desfiintarea :))

bufnila
bufnila  •  30 Ianuarie 2017, 22:02

amatorii astia nu au nici macar un mo de meserie pe fiecare post. Doar improvizatii de doi lei. Si pe Messi daca il aduci dar il pui fundas dreapta nu rezolvi nimic. Nu se poate compara cu cineva care face acest lucru de cativa ani buni. Toti de la *** Becali niste amatori, nu are cum sa-ti para rau ca adevarata Steaua o ia de la zero, curat, fara un cioban si trei sclavi la conducere.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

haideusicfr
haideusicfr  •  30 Ianuarie 2017, 22:01

Bai afonilor care picioare ,cata vreme Tosca a fost la Steaua l-ati batjocorit.Acuma "putea juca si pe stanga " .Habar nu aveti . La Sevilla joaca cu succes fundas central in fata lui Messi si voi vorbiti de parti si picioare .***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

agiler
agiler  •  30 Ianuarie 2017, 21:55
Postat de zizu pe 30 Ianuarie 2017, 21:50

dili...in afara de un fumator amator de ciocolata si unul pe cere infractorul l a adus doar sa faca arogante....ce mare branza ati luat? ca de plecat v a plecat jumate de lot?

Asta o sa vezi cand vom lua campionatul.Ceea ce pentru dinamo ramane o fantezie sexuala.

moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  30 Ianuarie 2017, 21:53
Postat de nebraska pe 30 Ianuarie 2017, 21:42

Soc si groaza,lovituri dupa lovituri dar si eforturi supraelastice...imaginea fc sportivului becalian pe gsp.

"lovituri dupa lovituri"...mai ceva ca în MMA / UFC !

zizu
zizu  •  30 Ianuarie 2017, 21:50
Postat de agiler pe 30 Ianuarie 2017, 21:44

***

dili...in afara de un fumator amator de ciocolata si unul pe cere infractorul l a adus doar sa faca arogante....ce mare branza ati luat? ca de plecat v a plecat jumate de lot?

882589395176134
Luu Luu  •  30 Ianuarie 2017, 21:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

agiler
agiler  •  30 Ianuarie 2017, 21:44
Postat de nebraska pe 30 Ianuarie 2017, 21:42

Soc si groaza,lovituri dupa lovituri dar si eforturi supraelastice...imaginea fc sportivului becalian pe gsp.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

agiler
agiler  •  30 Ianuarie 2017, 21:43
Postat de crotalie pe 30 Ianuarie 2017, 21:35

Deja s-a stabilit pe 25 februarie facem miting impresionant cu cel putin 500.000 de participanti plus autocare puse la dispozitie de Nea Gigi care e om bun. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nebraska
nebraska  •  30 Ianuarie 2017, 21:42

Soc si groaza,lovituri dupa lovituri dar si eforturi supraelastice...imaginea fc sportivului becalian pe gsp.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează