Comentarii (45)
valyomanyd
valyomanyd  •  30 Ianuarie 2017, 22:08
Postat de crotalie pe 30 Ianuarie 2017, 21:35

Deja s-a stabilit pe 25 februarie facem miting impresionant cu cel putin 500.000 de participanti plus autocare puse la dispozitie de Nea Gigi care e om bun. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

S-a amanat, mitingul nu mai are loc pe 25 februarie, e pe 30 februarie !

1069614773107304
Ayșen Boran  •  31 Ianuarie 2017, 09:06

Mai bine se desfinteaza Steaua (Fcsb) ,si toata becaliada ca ne-am saturat mereu pe prima pagina mr Becali cu fitele lui si toate aranjamentele lui.

grandetorito
grandetorito  •  30 Ianuarie 2017, 22:51
Postat de grandetorito pe 30 Ianuarie 2017, 21:26

Foarte inspirata imaginea cu Thereau pe un articol despre Steaua si lipsa ei de fundasi. Cine *** e redactor la voi acolo, mah?!?!

Bine macar ca ati schimbat poze, inteligentilor! S-a trezit "specialistul" ala de redactor?! :)))

ortega
ortega  •  30 Ianuarie 2017, 22:05

*** ... fac eforturi să lingă și ultimele rămășițe ... Imaginea cui e *** ? Că *** n-a jucat la Sevilla ... E imaginea *** ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  30 Ianuarie 2017, 21:53
Postat de nebraska pe 30 Ianuarie 2017, 21:42

Soc si groaza,lovituri dupa lovituri dar si eforturi supraelastice...imaginea fc sportivului becalian pe gsp.

"lovituri dupa lovituri"...mai ceva ca în MMA / UFC !

valyomanyd
valyomanyd  •  30 Ianuarie 2017, 23:13
Postat de grandetorito pe 30 Ianuarie 2017, 22:51

Bine macar ca ati schimbat poze, inteligentilor! S-a trezit "specialistul" ala de redactor?! :)))

O fac intentionat sau din prostie ? Oare sa fie o minte limpede in redactie incat sa spuna , punem poza asta cu atacantul, si, dupa ce atragem musterii, o schimbam..Nici nu stii ce sa crezi, din moment ce Apostol a scris astazi ca meciul vostru cu Hajduk Split a fost....amanat, nu anulat , iar Hajduk Split va juca cu ....Hajduk Split ! :)))))

zizu
zizu  •  30 Ianuarie 2017, 21:50
Postat de agiler pe 30 Ianuarie 2017, 21:44

***

dili...in afara de un fumator amator de ciocolata si unul pe cere infractorul l a adus doar sa faca arogante....ce mare branza ati luat? ca de plecat v a plecat jumate de lot?

ortega
ortega  •  31 Ianuarie 2017, 09:01

Ce umil e Slugagadam ... Parca-i badea Cartan in fata Papei ...

moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  31 Ianuarie 2017, 00:44
Postat de samertx pe 31 Ianuarie 2017, 00:37

Am glumit, mă! Stai liniştit. Nu obişnuiesc să atrag atenţia despre greșelile de tastare cuiva, mai ales ţie, moșule. : ))

Moș Samy, știi (bine) că țin la glume. Când mă supăr, toată lumea își dă seama de acest lucru. Din prima:)))))). În plus, nu mă iau de dinamoviștii mei (doar glumesc cu / alături de ei).

samertx
samertx  •  31 Ianuarie 2017, 00:38
Postat de moshu_shukaru pe 31 Ianuarie 2017, 00:33

De fapt, "cratima aia minusculă" se numește "apostrof".

Da? Am citit undeva despre el, dar nu mai țin minte unde! :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5
Comentează