Alte știri din fotbal
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
Arbitrul înscris în partidul lui Emil Boc, delegat la Supercupa Craiova - U Cluj. Reacția oltenilor
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
6
Dinamovist pur-sânge, mesaj pentru Eddy Gnahore: „Bravo!” » A ajuns la vorba lui Cornel Dinu
3
Știri din fotbal internațional
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
7
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
0
„Spion” pentru Vitebsk » A dat informații despre Craiova în presa din Belarus
0
Cine transmite la TV Vitebsk - Craiova, primul meci al campioanei în preliminariile Champions League
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
3
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
SI DACA SE VA JUCA TOT BLAT FAC.
Otelul uita-te,ziua ta,cand vei cadea pe 2 se-apropie!
va castiga Otelul pe teren , sa vezi atunci ,,doliu" la Timisoara !
Ma amuz sa citesc ca unii chiar cred balivernele lui Becali ... Daca sunteti asa de putin destepti atunci va meritati patronul.
O veste buna era daca aflam ca azi vor juca Zicu, Magera, Sepsi, Ghionea, Alexa si Bourceanu. De cateva etape jucam mai mult rezerve si se vede. De ce e asta veste buna pentru Poli? Oricum ii bate Otelul si atunci macar vor putea spune la sfarsit ca au luat campionatul fara valize si alte smecherii.
Grig,arata-le tata ca nu au fata de campioni!!!!...3 puncte si "durii" scapa de spectrul retrogradarii iar jabba va declara falimentul clonei aek bragadiru!!!!
de retrogradat e posibil sa nu-i retrogradeze, Chivo nu e degeaba in club... dar UEFA nu le va da drept de participare in cupele europene, deci faliment...
diversiunea nu este pt a pune presiune pe cei de la steaua, otelul sau pandurii, acest zvon a fost facut pt ai motiva pe jucatorii timisoarei! Timisorenii au pierdut 4 puncte acasa, cu sportul erau sa o comita, acum acest soc, fabricat, ar trebui sa le creasca adrenalina si sa aiba o mai mare dorinta de victorie! Dar problema e alta, de ce vb 'botic ' cu apropiatii sai din clubul Pandurii inaintea meciului cu Pandurii????
jabba a incercat"inginerii financiare gen RAFO" dar de data asta nu mai este justitia corupta din romanica ci "justitia UEFA" ASA CA RAMANE UMFLATUL CU BUZA UMFLATA SI BUZUNARELE GOALE ,PLUS LOC ASIGURAT IN LIGA 2!!!
inca"o veste buna" pt aek bragadiru...vor fi retrogradati si "nema lova" pt jabba!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.