Alte știri din fotbal
Anderson Ceara merge la vizita medicală » Zi decisivă pentru transferul refuzat de FCSB
0
Dinamo - LKS Lodz II, primul amical al zilei pentru „câini” » Hintsa, titular la debut
0
Adrian Petre a fost prezentat oficial și va juca în alb-albastru
2
„Casa lui Dinamo”, sub ape! Acuze dure la adresa Primăriei București: „E jale”
3
Știri din fotbal internațional
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Apar noi probe despre Alessandro Bastoni în scandalul prostituatelor de lux: „Minora te vrea și are chef de distracție...”
2
Anglia - RD Congo în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
Încă un selecționer și-a anunțat plecarea: „Cel mai bun Mondial din istoria țării”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
1
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Totul a ieșit perfect 2/1 final. Aseară și Boto a câștigat. App nu a mai urlat Croitoru? :)))
Ce e aia ruşine ?
Valiza cu care a venit Oierul la pauza nu a venit nimeni... Daca nici asta nu a fost meci aranjat e prea de tot...
Avea timp sa fumeze un pachet de tigari,absolut niciun slujitor de la satelitul natural nu l-a jenat sau sa-l impiedice sa suteze,ce sa mai vorbim de golul doi,o bijuterie de greseala !
Voua chiar nu va e rusine sa fiti sclavii unui oier penal?
Pana la urma care este numele baiatului ala de la Barcelona care-l imita pe Tavi Popescu? Ansu Fatu cum zice gesepeul sau Ansu Fatai cum zice gigi. S-ar putea sa-l cheme chiar Ansu Fati dar nu are importanta din moment ce nu poate sa-i dea gol botosanului in viata asta.
La golul lui Popescu erau 4 fundasi adverși în jurul lui...dar niciunul nu îl ataca...stau și se uita la el.
"...îl compară pe tânărul mijlocaș cu Ansu Fatu, starul în devenire de la Barcelona. " apoi în declarația lui Becali: " Viitorul va demonstra că Tavi Popescu va fi o valoare mai mare a Europei, la fel ca Ansu Fatai."...ba cat de greu sa fie...pe copil il cheamă simplu Ansu Fati...dar când preocuparea ta de jurnalist este doar sa ne faci pe noi sa vedem cât de corect a fost blatul josnic de aseară...nu mai ai timp și sa iti redactezi articolele.
Cu o dubla cu Clinceni il egaleaza pe Cristiano Ronaldo. 100 de milioane ia nea Jiji pe el. Nu v-ar fi rusine cu astfel de meciuri..
Fcsb si restul lumii in regia lui Gigi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.