Alte știri din fotbal
Iată DOSARUL COMPLET de la Securitate al lui Dan Șucu, informatorul „Mircea Crișan”: „Voi respecta toate indicațiile” + „Timid, greoi în gândire, bâlbâit. Un mediocru necesar!”
0
Transfer iminent la Dinamo! „Câinii” au bătut palma cu fotbalistul care a eliminat-o pe FCSB
1
Încă o pierdere pentru CFR Cluj » Titularul incontestabil își caută echipă
0
Ați văzut și voi? Anatomia gestului care a trecut neobservat în etapa #2 a Superligii + Remarca unui expert: „Nicio secundă n-a simțit asta!”
3
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Levski Sofia, totul pentru calificarea în turul 3 din Champions League » Echipa de start pregătită de Coelho
0
Colegul lui Darius Olaru, atacat brutal în Bruxelles! » Hoții l-au dat jos din mașină pe vârful lui St. Gilloise
0
U Cluj și-a aflat adversara din Conference League, dacă trece de Brann
0
Cutremur în fotbalul mondial! Mai multe naționale europene iau în calcul boicotarea Cupei Mondiale din cauza lui Gianni Infantino
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Un șofer de TIR român a încercat să treacă peste polițiștii de frontieră ...
Libertatea
Cel mai „liberal” dintre primarii PSD explică cum a făcut reformă, deși ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan retrage HG-ul pe Biodiversitate și trimite legea în Parlament: ...
Libertatea
Cine il mai crede pe Pacalici? Nu a spus ca daca vreun jucator de la AFCAG ajunge la STEAUA el pleaca imediat? Incepusem deja sa plang de dorul sau cand, ce sa vezi, s-a sucit si a spus ca Enache a plecat la Steaua pentru ca asa a vrut el. Minte asta GSP il crede.
"Un club din Asia a oferit 1,7 milioane de euro + TVA, dar domnul Niculae a refuzat-o. Nici el nu știe de ofertă." Alegeti varianta corecta: a. Niculae a refuzat oferta, dar nu stie de ea. b. Clubul din Asia nu stie ca a facut oferta. c. Declaratia lui Sumudica a fost tradusa in romana cu google translate.
bravo sumi dai o lectie baciului gigi
*** StruCota Mica asta la cat il pupati pe aici. Asa o propaganda de presa nu am mai vazut de pe vremea lui Lucescu Jr. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Circarul Sumudica...va pleca in vara de la Astra. Viitorul lui Alibec depinde numai de ce vrea el insusi. Daca vrea la Steaua, la Steaua va ajunge, daca vrea in alta parte in alta parte se va duce. Nu conteaza ce zice Sumudica, el vorbeste ca sa se bage in seama. Oferta asta din Asia e cusuta rau cu ata alba.
Daca mai mananca mult cu siguranta explodeaza!
ai uitat de Ibra,care a venit in tara sa negocieze personal cu Sumudica!am inteles ca vrea neaparat sa joace la Astra,sa-si incheie cariera la Giurgiu!e pregatit sa plateasca celor de la psg,ca sa-i dea drumul inca de maine!
cota lui Alibec din vara peste €3 mil ! va exploda baiatul asta foarte talentat!
...aiureli ...cine l crede ?
"un club din Asia"! Din liga a 2-a chineza, nu? :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.