Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi, după ultimul meci al sezonului: „Conducătorii știu”
0
Cine a fost MVP-ul meciului U Cluj - Dinamo și puștiul cu viitor strălucit în alb și roșu
0
Andrei Gheorghiță: „Le mulțumesc celor din staff că NU mi-au dat minute”
0
Zeljko Kopic, pregătit să treacă la următorul nivel: „Nu le-am mai văzut de la începutul play-off-ului”
0
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Ia Udrea de aici,, Verdictul specialistului: "Două penalty-uri neacordate pentru Steaua!" "Înțepături" pentru arbitru----Meciul Steaua-Viitorul!!!In anul acela Viitorul a castigat campionatul la egalitate de puncte cu Steaua!!!
L-ai gasit pe Udrea apostolul dreptatii!!!
Udrea cati ani o avea?Nu tot Petrescu a arbitrat Steaua -Viitorul unde nu a dat 2 penaltyuri desigur tot pentru o echipa???Atunci Udrea nu avea intrebari?Udrea nu este coleg de emisiune cu Cornel Dinu care a vorbit de campionate castigate cu ajutorul Federatiei?Pai cum credea Udrea ca poate interveni Federatia?Si desigur ...premierea cu procurori la un Dinamo-Steaua....Cum sa se deranjeze Udrea???
Dacă echipa prezidențială pică in liga a doua, ar fi mai ușor de investit acolo. Mai putini bani, mai putini ochi, presa mai rarefiată, însă și mai putine taxe. Pardon, mai putini bani de spălat . Ca doar nu credeți ca junioara familiei e vreun Wall Street investitor si vrea sa-și facă junioratul prin vreo comuna din frumoasa noastră patrie. E mai greu de adus jucatori pe care să-i vinzi mai tirziu, antrenori, și alte miracole umane un liga a doua. Așa ca, metropolele Clinceni și Tirgoviste alături de Iasi se vor bate între ele și nu numai. Dinamo nu cred ca are probleme . E doar ea! Doar dacă nu se mai îmbolnăvește vreo femeie de serviciu, paznic sau vatman și o sa se termine campionatul și ei o sa aibă vreo 15 restante. Așa, ca sa fie o planificare riguroasa cu punctele. Hai, schimbați canalul d-lor ca sunt destule alte lucruri pe care sa le transformați in pasiuni...........
De cand cuvantul *** e cuvant vulgar ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CFR campioana, Vointa retrogradata/desfiintata. Mai ramane ca Rednic sa fi fost atunci antrenor la CFR sa fie ironia totala.
Impresara si cu *** nenorocesc fotbalul romanesc !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca am stii ce scrie in raportul observatorului de arbitrii (oare cine a fost ?)legat de fazele incriminate si am afla si nota primita cred ca discutia ar fi mult mai larga arbitrii au si un acord tacit din partea observatorului (nu in toate cazurile) legat de maniera in care trebuie sa arbitreze in meciul respectiv
La meciul ăla rușinos nici nu era nevoie de Hațegan dar pt ca viitorul naveta in stare sa câștige un meci al prieteniei a intervenit Hațegan! CFR a jucat la ovidiu cu mulți tineri și nu a deranjat cu nimic! Așa ca marele hagi și-a plătit datoria, ca un om de onoare ce este și in 2018 și 2019 a trimis titlul in Gruia neluând niciun punct CFR ului in play-Off și încurcând Steaua când a putut! Deci hategan a fost doar o parte a marii cooperative de play-Off care a dat titlurile între 2016 și 2019 si se pregătește de i noua premiere in 2020!
Domnule Udrea va rog frumos sa vizionati toate meciurile Iasului cu Viitorul din acest sezon si apoi sa scrieti o analiza !! Nu sunt fan al moldovenilor dar ce i au facut arbitrii Iasului rar mai vezi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.