Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Întrebarea lui Hagi, "cine a dus fotbalul românesc atât de jos?", are un răspuns simplu, jiji becali fariseul! Săriţi ovinelor!
Viitoru a avut ocazii sa faca 2-2, au incercat pe final dar nu au mai avut resurse sa atace. Nu am vazut nimic suspect aseara, e greu sa joci in 10 din minutul 5, oricand ataci echipa adversa te prinde cu spatii mari. FCSB e o echipa care speculeaza bine spatiile mari pentru ca au jucatori rapizi si tehinici gen moruntan, jakolis, man. In ultimele meciuri Hagi l-a incurcat pe oier, si chiar l-a batut de cateva ori, luandu-i si campionatul. Avand in vedere ca oierul s-a dus la TAS voi credeti ca Hagi i-ar da lui un meci? Sunteti bolnavi.
a fost un blat ordinar regizat dinainte !rusine mare rege vasalul lui gigi
Aluziile referitoare la intelegerea Hagi-Becali sunt deja o ciorba incalzita. A fost un moment cand aveau o baza. Nu mai e cazul. Viitorul a luat un titlu (stiti toata tevatura de atunci), a castigat meciuri cu Steaua, i-a luat 2 puncte in play-off-ul campionatului trecut (cu acele puncte titlul nu ajungea la Cluj)... Daca vreti neaparat sa insistati pe marote de astea, n-aveti decat... Hagi reactioneaza la fiecare infrangere foarte virulent sau, dimpotriva, complet resemnat. Nu stie sa si le accepte, se si considera un neinteles si un persecutat (din ciclul "am merita statuie") asa ca nu vad de ce sunteti atat de nedumeriti. Nu e prima data cand auzim povestea cu "cineva nu ma vrea nu-stiu-unde".
Se știe, meciurile echipei din Ovidiu împotriva FC FSCB Popești Leordeni sunt omenii.
Pentru că acum doi ani Viitorul a ajuns în postura de a se bate la titlu, s-a renunțat la omenie, convenindu-se la un "care pe care". În rest, rezultatele au fost în funcție de necesități. Hagi are o căciulă din blană de nială în jurul căreia roiesc muștele, de aia simte nevoia să acuze după fiecare meci: ca să se scuze. Cum Dumnezeu îl apucă fanteziile în materie de echipă de bază exact în meciurile cu FCSB?! Țin minte cum a jucat el odată cu Boli fundaș stânga în premieră, exact la un meci cu FCSB( meci în care a fost praf și pulbere), iar acum s-a trezit să-l scoată din căciulă pe Ghiță ca să netezească drumul către propria portiță?! Se rățoia la foștii lui colegi din națională, cerându-le să nu aibă pretenții de la tineri, care nu pot suporta presiunea, dar îl ține pe Luchin pe bancă , pentru a-l titulariza pe ilustrul necunoscut Ghiță!
manevra de distragere a atentiei de la ce s-a intamplat pe teren.
Plus acum doi ani campionat pierdut Plus anul ăsta Viitorul înfrângere acasă cu Dunărea, egal chinuit la Chiajna, înfrângere la doar dinamo Ar trebui ca Viitorul să câștige în zece 85 de minute, nu?
Pai ce va tot deranjaza pe voi blaturile astora cand mai bine ar trebui sa amintiti modul tica loosz prin care gfr gluj i a suflat titlul sztelei pt a face cacaua praf pierzand cu luxemburg si fiind aproape de excluderea din europa ...daca steaua era campioana sigur cu adversarele astea juca play offul cu aec . Dar avand punctaj bun avea adversare mai usoare ! Deci vorbiti de cei care ne fac de cacao nu dati cu marsza vie in cei ce se zbat sa faca ceva ca la viena chiar au jucat bine fi mi ar scarba ...ca o sa ramaneti in curand fara obiectul muncii cu scop sau fara si adio viata de huzur !
groparii fotbalului romanesc BECALI SI HAGI de asta am ajuns in lumea a 3 a
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.