Comentarii (32)
ali.bec
ali.bec  •  17 Ianuarie 2021, 20:49
Postat de Mircea Truta pe 17 Ianuarie 2021, 20:26

Anul asta trebuie sa ia FCSB campionatul. Toti arbitrii vor trage pentru ei. Burleanu, Becali si Vassaras vor fi de neanvins.

Poimâine vom avea o noua omenie!

republicanapoca
republicanapoca  •  17 Ianuarie 2021, 20:40
Postat de Aurel Tiberiu pe 17 Ianuarie 2021, 20:35

eu, târgumureșean si 75% maghiar, dar stabilit in Bucuresti, pot spune ca esti ***

***

stoichkov10
stoichkov10  •  17 Ianuarie 2021, 20:39
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2021, 20:23

Mare greseala, la 1-0 pentru CFR, in prelungirile partidei! Suparare mare la gsp. Pai Stelei i-a fost refuzat un penalti in debutul meciului cu CFR, au fost tolerate intrarile dure ale clujenilor, plus ca regula ofsaidului nu li se aplica din principiu. La ultimul meci, cel cu Astra, in loc de penalti, Octavian Popescu a primit un galben, tot la 0-0 si tot asa. Alea sunt greseli majore, dar cand e vorba de Steaua, nu e nicio problema.

asta e din alt film. cu cfr a fost fault in atac. toti "specialistii" la tv au spus asta. popescu ala mic doar simuleaza ca tanase.

alenb
alenb  •  17 Ianuarie 2021, 20:39

Iar a simulat Popescu, nu puteti primi penalty mereu ca la Medias. Cat despre asa zisul penalty al FCSBului la Cluj acolo a fost involuntat plus ca precedat de fault in atac. Cel mai tare ma amuza asta cu arbitrul care ar fi tolerat jocul dur al CFRului, cred ca ai uitat ca le-a dat vreo 9 galbene, 3 in primul sfert de ora, au trebuit clujenii sa faca 2 schimbari la pauza exact din cauza asta. Vroiai cumva vreun rosu precum cel cu UTA? :)))

3871452942869470
Aurel Tiberiu  •  17 Ianuarie 2021, 20:35
Postat de republicanapoca pe 17 Ianuarie 2021, 20:29

Bucurestiul este o pacoste pt Ardeal,se minte si se comenteaza pe invers la greu de peste 100 de ani ....cata nesimtzire sa spui despre Popescu ala ca a fost dezavantajat (individu este mai celebru ca Tanase pentru simulari si impiedicari in "propriili "sireturi

gorgeousroadkill
gorgeousroadkill  •  17 Ianuarie 2021, 20:34

Am scris la alt articol ca, dpmdv, greseala cea mai mare de arbitraj din meciul acesta a fost primul galben, dat aiurea, la jucatorul eliminat de la Sepsi. Astea fiind spuse, nu inteleg de ce te plangi de arbitraje. Nu urmaresc meciurile voastre, ca nu ma intereseaza, da', sincer, ma-ndoiesc ca sunteti dezavantajati flagrant de arbitri. Si daca ati fi ciupiti pe ici pe colo, ii ridicol sa o tii langa ca sunteti cea mai cea echipa din mamaliga-ntai, da' nu luati titlul ca nu v-o dat arbitrii un aut sau mai stiu io ce. Daca vreti campionatul ii simplu: bateti-ne in meciurile directe.

jimraynor8
jimraynor8  •  17 Ianuarie 2021, 20:33

pe bune?! tu ai vazut un penalty neacordat la faza aceea?faza cu octavian popescu e doar o simulare grosolana!

Aurel Tiberiu  •  17 Ianuarie 2021, 20:32
Postat de Steaua pe 17 Ianuarie 2021, 20:22

De ce vă place să mințiți și să dezinformați în spațiul public? Nu vă este rușine? Ce plăcere bolnavă vă satisface împrăștierea de informații false?