Comentarii (32)
alenb
alenb  •  17 Ianuarie 2021, 20:39
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2021, 20:23

Mare greseala, la 1-0 pentru CFR, in prelungirile partidei! Suparare mare la gsp. Pai Stelei i-a fost refuzat un penalti in debutul meciului cu CFR, au fost tolerate intrarile dure ale clujenilor, plus ca regula ofsaidului nu li se aplica din principiu. La ultimul meci, cel cu Astra, in loc de penalti, Octavian Popescu a primit un galben, tot la 0-0 si tot asa. Alea sunt greseli majore, dar cand e vorba de Steaua, nu e nicio problema.

Iar a simulat Popescu, nu puteti primi penalty mereu ca la Medias. Cat despre asa zisul penalty al FCSBului la Cluj acolo a fost involuntat plus ca precedat de fault in atac. Cel mai tare ma amuza asta cu arbitrul care ar fi tolerat jocul dur al CFRului, cred ca ai uitat ca le-a dat vreo 9 galbene, 3 in primul sfert de ora, au trebuit clujenii sa faca 2 schimbari la pauza exact din cauza asta. Vroiai cumva vreun rosu precum cel cu UTA? :)))

magic4ever
magic4ever  •  17 Ianuarie 2021, 19:29

CFR este dezavantajata clar etapa de etapa si nu primeste penalty-uri clare si FCSB este impinsa de la spate de arbitri...

luisharcsa
luisharcsa  •  17 Ianuarie 2021, 21:25
Postat de Aurel Tiberiu pe 17 Ianuarie 2021, 20:35

eu, târgumureșean si 75% maghiar, dar stabilit in Bucuresti, pot spune ca esti ***

Nu, tu nu poti sa spui nimanui nimik.Esti doar un parvenit.Sunt curios din aia 75% cat mai voroveste ungureste?

1763887750508605
Calin Francu  •  17 Ianuarie 2021, 20:09

Abureala de doi lei meciul era jucat de la vestiare ce mai conta un penalty în min 90 ÷ . Toti stim ca Sepsi e echipă ungurească 2 după cfr . De cînd sînt în liga 1 nu a batut niciodată cfr. Cu fcsb s-au băgat toti in poarta și au fost și lăsați să joace foarte dur de alt mare arbitru sfeșnic și acum au jucat sus cu fundaș la centru tocmai pentru a da spatii jucătorilor de la cfr pentru a putea înscrie. Zece meciuri să joace și tot nu vor să bată cfr. Ungurii nu sint prosti cînd au nevoie se ajuta între ei vezi și arbitrajul lui Kovaci la meciul cfr - fcsb cînd nu a dat un penalty văzut din avion pentru fcsb in startul meciului. Asa se cîștigă campionate cu echipe satelit și arbitraje pe masura.

clujcampion
clujcampion  •  17 Ianuarie 2021, 19:52
Postat de republicanapoca pe 17 Ianuarie 2021, 19:51

Ultimele 4 meciuri directe Cfr cu Sepsi: 0-0 / 1-0 / 1-1 / 1-0 Ultimele 4 meciuri directe Cfr cu FC FCSB: 2-0 / 2-0 / 1-0 / 1-0 Pana la urma, care este satelitul nostru? :)

:))))) le-ai zis-o.prostalailor :))))))

ali.bec
ali.bec  •  17 Ianuarie 2021, 20:49
Postat de Mircea Truta pe 17 Ianuarie 2021, 20:26

Anul asta trebuie sa ia FCSB campionatul. Toti arbitrii vor trage pentru ei. Burleanu, Becali si Vassaras vor fi de neanvins.

Poimâine vom avea o noua omenie!

1570947506526287
Mircea Truta  •  17 Ianuarie 2021, 20:26

steaua1986.
steaua1986.  •  17 Ianuarie 2021, 20:18
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2021, 20:14

Numeste un meci dintre CFR si FCSB in care nu au fost greseli majore de arbitraj in favoarea CFR-ului.

Toate au fost in favoarea clonei fcsb, orbete.